Facebook Twitter E-mail
12. října 2011

Co se děje - dnes víceméně pozitivně

O tom, že Haven se dočká 3. série, jsme psali už v podvečer. Dnes to nebyl jediný seriál, co měl takové štěstí. Pojďme se v rychlosti mrknout i na ty ostatní.

  • Boardwalk Empire od HBO se dočká také 3. série. I když má druhá série nepatrně horší čísla než ta první, pořád se pohybují okolo 3 milionů diváků, což je na placenou kabelovku skvělé číslo.
  • NBC ke své novince Prime Suspect doobjednalo dalších 6 scénářů. A to i přesto, že tady čísla nejsou tak ohromující. Jelikož NBC letos už pohřbila dva nové seriály, možná už začíná být mírně opatrnější v čistce programových slotů.
  • Ringer se na CW dočká kompletní série. A i tady zrovna nejsou čísla nejrůžovější. Počáteční zájmem vyvolaný návratem SMG na obrazovky postupně vyprchává a s ním i diváci od obrazovek. Dostalo se však i na další novinky ze stáje CW. Takže na celou sezonu se může těšit i Hart of Dixie a Secret Circle.
  • FX se pustilo do vývoje nového seriálu z gamblerského prostředí Raising Blind. Jelikož do produkce je zapojena i společnost Vina Diesela, tak se třeba poštěstí a uvidíme ho na televizní obrazovce.
  • A nakonec jedna obzvlášť radostná zpráva. Jared Padalecki (Supernatural) na svém Twitteru oficiálně oznámil, že se svou ženou Genevieve čekají potomka. Gratulujeme.
Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jukab
hodně dávno
Díky za info, bude něco podobného u ABC? Třeba u Revenge už byla...
Fruiko
hodně dávno
Stejně tak Suburgatory. Uvidíme, jestli se do večera něco ještě nahromadí....
jukab
hodně dávno
Super, kdyžtak na to je dobrý eztv.it

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY