Facebook Twitter E-mail
2. listopadu 2015

Agent Carter: Kurtwood Smith se vrátí do minulosti

Ostřílený veterán se sedmdesátkou na krku, herec Kurtwood Smith, se bude objevovat v nadcházející druhé řadě seriálu z dílny Marvelu Agent Carter, odehrávající se ve 40. letech. Byl obsazen do role Vernona Masterse. Bude ztvárňovat dlouholetého člena ministerstva války s bohatými zkušenostmi s ovládnutím systému.

„Měli jsem velkou radost ze spolupráce s Kurtwoodem, jak z jeho účinkování v Resurrection či na projektu Chaos, a byli jsme si dobře vědomi jeho vůdčí osobnosti,“ prohlásili Tara Butters, Chris Dingess a Michele Fazekas v rozhovoru pro Marvel.com. „Postavu Vernona Masterse jsme Kurtovi psali na míru. Nikdy jsme si nemysleli, že se nám ho opravdu podaří získat. Naštěstí jsme se mýlili.“

Agent Carter bude nasazen v průběhu midseason, kdy nahradí Agents of S.H.I.E.L.D. v úterním bloku. V nové sezóně se Peggy přesune Los Angeles, bude známo nové jméno šéfa SSR a uvidíme staré známé, mezi kterými nebudou chybět třeba Howard Stark či Dottie, které doplní další nové postavy.


Máte herce ze Zlatých sedmdesátých rádi? Těšíte se na něj a na druhou řadu Agent Carter?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY