Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2011

Castingové info

V posledních dnech se objevilo pár informací o tom, kdo a v jakém seriálu bude hostovat. Tak si to v této bleskovce shrneme…

Do epizodní role nového fantasy seriálu Grimm od stanice NBC byla obsazena Amy Acker. Ztvární obyčejnou ženu v domácnosti, která hodně rychle stárne, a tak musí každých pět let vysát život ze tří mladých chlapců, aby si zachovala svůj mladistvý vzhled. Amy můžeme znát především z Angela a Dollhouse.

Herečka Bianca Lawson bude opět spolupracovat s Kevinem Williamsonem a jeho týmem. Uvidíme ji totiž v novém čarodějném seriálu The Secret Circle od CW. Objeví se už v přítím díle 1×10 jako Melissina sestřenice Karima Glaser. Zda-li bude opět čarodějka jako ve Vampire Diaries, je ale zatím ve hvězdách. Někteří Biancu znají i z Buffy nebo Pretty Little Liars.

Když už jsme u SC, skočíme se podívat i na to Vampire Diaries. Tam se především divačky mohou těšit na nového a pohledného kluka, který by mohl mít nějaké ty pletky s Bonnie. Robert Ri'chard totiž bude hrát Jamieho, kluka, který bude mít co dočinění i s matkou Bonnie – Abby Benettovou. Ukáže se v díle 3×12 a mohli jsme jej zahlédnout ve Veronice Mars či v seriálu Eight Days a Week.

A stále zůstáváme u CW – Jason Dohring, kterého současně vídáme jako středoškolského učitele v Ringeru, si odskočí k Lovcům duchů (Supernatural) do epizody 7×12. Jeho postava se bude jmenovat Chronos a bude bohem času. Řečtí bohové bývají zobrazováni jako staří pánové s vousy, takže tentokrát to bude trochu jinak. Jason je nejvíce známý z Veronicy Mars či Moonlight.

Na závěr jsem si nechal Grega Kinneara. Tento především filmový herec se opět objeví v komediálním seriálu. V roce 2003 to bylo v Přátelích, teď to bude ve třetí sérii Modern Family. Ztvární Tada, nového obchodního partnera Phila, na kterého zapůsobí. Claire bude mít z Tada ale zcela opačné dojmy…

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
Tak na Amy Acker se fakt moc těšim! :)
Meimei
hodně dávno
Těším se hlavně na Amy Acker, to bude určitě stát za to :)
Netty
hodně dávno
To já jsem nadšená z Jasona Dohringa,jsem zvědavá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY