Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2016

Hugh Laurie bude opět seriálovým doktorem

Herec Hugh Laurie se po letech vrací k doktořině. Streamoavcí služba Hulu objednala rovnou dvě série novince Chance, dramatu, kde se v hlavní roli objeví právě slavný Dr. House.

Seriál je založen na stejnojmenném románu od Kema Nunna a je žánrově řazen k psychologickému thrilleru. Laurie ztvární doktora, konkrétně forenzního neuropsychiatra, který je neochotně vtažen do násilného a nebezpečného světa mylné identity, policejní korupce a mentální nemoci. Eldon Chance bude mít starostí až nad hlavu, jakmile učiní vážné rozhodnutí týkající se jednoho z pacientů, který možná trpí rozdvojenou osobností. Tak začne jeho cesta do stinného podsvětí San Francisca. To vše musí přidat k aktuálnímu rozvodovému procesu a výchově dospívající dceři.

Obě objednané série budou obsahovat 10 epizod, celkem se tedy dočkáme nejméně 20 dílů. Premiéra je předběžně naplánována již na letošní rok.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

cecilka
před 58 týdny
Já bych se raději podívala na Dr. House. :)
Suezz
před 58 týdny
Jeeeeeeeeej! Huraaa! Super zpráva dne, moc mě to potěšilo:)
Blank
před 58 týdny
Raději méně očekávání, protože když se moc těším, tak ten seriál většinou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY