Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2016

Služky přinesou shledání ze Zoufalek

Ve čtvrté sérii úspěšného letního seriálu Devious Maids dojde ke shledání herců z kultovní soap opery Desperate Housewives.

Herečka Eva Longoria, která je u Maids výkonná producentka, bude v premiérové epizodě nadcházející série hostovat. V jedné z vedlejších rolí se objeví také veterán ze Zoufalek, herec James Denton.

Detaily o hereččině roli prozatím zůstávají utajeny. Nicméně bylo potvrzeno, že Denton ztvární Petera, který stojí v čele filmového studia. Peter se rychle a naplno ponoří do nového vztahu. Vyvstává otázka, zda půjde o některou ze služek.

Longoria aktuálně září v nepříliš úspěšném sitcomu Telenovela. Denton je jednou ze stálých postav v seriálu Good Witch, který vysílá Hallmark Channel.

Kromě této dvojice seriál doplní také argentinská herečka Sol Rodriguez. Bude hrát Danielu, svůdnou, zábavnou a nepředvídatelnou Latinoameričanku. Daniela přijíždí do Beverly Hills s velkými sny a velmi ji láká úžasný životní styl bohatých a slavných.

Poslední zpráva se týká již známé tváře. Herec Nathan Owens, který byl fanouškům představen ve třetí sérii jako Jesse, byl povýšen mezi stálé postavy.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VeronicaElisse
před 47 týdny
Strašne sa teším už na novú sériu :)
Ivy
před 47 týdny
Jéé. O to víc se těším. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher