Facebook Twitter E-mail
1. února 2016

Novinky z taneční soutěže So You Think You Can Dance

Pokud se zadaří a navzdory klesající sledovanosti a úbytku celkové fanouškovské základny se taneční soutěž vrátí se 12. sezónou, uvidíme dle slov tvůrců určitě to, co vrátí SYTYCD zpět na výsluní.

„Věříme, že se budeme s tvůrci soutěže vídat i nadále,“ prohlásila ředitelka stanice Fox Dana Walden na letošním zimním panelu novinářů. „Stále ještě vedeme debaty s producenty, ale máme tuto show natolik rádi, že věříme v prodloužení.“

Tvůrci byli postrčeni k lepším nápadům a také k tomu, aby se vyvarovali chyb, které mají za důsledek úbytek fanoušků a které se opakovaly v posledních letech. Walden dále prohlásila: „Jsme si jisti, že nastanou změny. Jak moc razantní budou, to je na vás. Soutěž se rozhodně nebude měnit od samotných základů, půjde sice o drobné změny, ale určitě budou vidět.“

Premiéru poslední série SYTYCD sledovaly v čele s novými porotci Jasonem Derulem a Paulou Abdul čtyři miliony diváků s ratingem 1.3, zato finále řady sklidilo ohlas jen 2,4 milionu diváků s ratingem 0.8.


Máte rádi SYTYCD? Co od případné další řady čekáte?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

channina
před 59 týdny
V další řadu samozřejmě doufám, ale v té minulé mě dost zklamali porotci,...
ragelly
před 59 týdny
Mary byla nejlepší, i když šílená :) Teď v létě jsem oba zmíněné...
channina
před 59 týdny
Jj, to jsem přesně dělala taky. Hodně se mi líbilo, když tam porotce...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break