Facebook Twitter E-mail
3. února 2016

Monica Barbaro, Denée Benton a další v druhé sérii UnReal

Druhá série UnReal bude bohatší hned o 4 herecká jména. Seriál od stanice Lifetime přizval herečky Monicu Barbaro (Hawaii Five-O) a Denée Benton a herce Michaela Radyho (Jane The Virgin) a Gentryho White (Turn: Washington´s Spi­es) do druhé série jako stálé postavy.

Tvůrci Marti Noxon a Sarah Gertrude Shapiro v rozhovoru odhalili střípky informací ze zákulisí jejich projektu z prostředí výroby programu Everlasting, který se setkal s diváckým úspěchem.

Barbaro bude hrát postavu Yael, která bude Rachel (Shiri Appleby dohánět k šílenství, protože v ní vidí hezčí a míň narušenou verzi sebe sama. Benton ztvární Ruby, velice inteligentní ženu, která není tak otevřená tomu, co se v Everlasting odehrává, a co se po ní v souvislosti s jejím účinkováním chce.

Rady si zahraje Colemana, muže z východního pobřeží, který se dostal na filmovou školu v New Yorku a v současné době pracuje jako amatérský dokumentární režisér. White pak byl obsazen do role Romea, sourozence Daria Hilla. (B.J. Britt)

Seriál v čele s hereckým duem Shiri Appleby a Constance Zimmer dosáhl úspěchu a dostal se do desítky nejúspěšnějších novinek minulého roku. Zimmer také obdržela ocenění v kategorii herečky ve vedlejší roli při rozdávání cen kritiků, které se konalo 17. ledna.

Natáčení druhé sezóny začíná v březnu a premiéra je plánována na léto.


Dostal se vám UnReal pod kůži, nebo se z něj stal naopak propadák? Pokud ne, těšíte se na letní premiéru druhé sezóny?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Foxley
před 63 týdny
Já osobně byl velice :) hlavně druhá půlka série byla skvělá a Shiri...
veva8
před 63 týdny
Velice povedený seriál.
peitho
před 63 týdny
Už se moc těším na druhou řadu, první byla super, tak snad si to nepokazí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY