Facebook Twitter E-mail
11. února 2016

Gilmore Girls: Jess se vrací!

To, na co desítky, ne-li stovky (ne-li tisíce!) fanoušků čeká již od počátku oznámení revivalu, bylo oficiálně potvrzeno. V nových epizodách seriálu Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) nebude chybět Jess! Můžete se začít těšit, Milo Ventimiglia je zpátky na scéně.

Herec včera podepsal smlouvu, která jeho účast potvrzuje, a očekávání fanoušků jsou tedy čím dál tím vyšší. Prozatím nebylo oznámeno, v kolika ze čtyř chystaných epizod se Jess objeví.

Postavu jsme si v seriálu mohli užívat celkem po 37 epizod, naposledy jsme se s ním rozloučili na konci šesté série. Jeho návrat a již dřívější oznámení účasti Logana může naznačit, že dojde ke střetu dvou nejvýznamnějších milostných známostí Rory.

Natáčení první z epizod začalo již minulý týden v Los Angeles. Kromě hlavních hrdinek je tedy potvrzen návrat Jesse, Logana, Emily, Lukea, Michela, Kirka, Paris a Lane.

Zároveň bylo v noci oznámeno, že se k seriálu přidává herečka Sutton Foster (Younger). Ta je první oznámenou novou tváří seriálu. Herečka se dříve objevila v jiném seriálu od Palladino, Bunheads. Prozatím není známo, koho Foster v Gilmorkách ztvární.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 5 týdny
Oni ho ukecávali, aby se vrátil ještě v poslední řadě, ale on tenkrát...
ragelly
před 5 týdny
Myslím, že to se nestane. Všichni budou automaticky vyhlížet známé tváře ze...
ševča
před 5 týdny
Já to nemyslím, že by dostala přehnaně času, ale bude tam trčet jak bolavý...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher