Facebook Twitter E-mail
12. února 2016

Ve výroční 300. epizodě NCIS se objeví Taye Diggs

Kriminálka NCIS za měsíc bude slavit velké jubileum, svou třístou odvysílanou epizodu. Tato bude speciální v mnoha ohledech.

Do dílu byl obsazen herec Taye Diggs, který zde předvede nejen svůj herecký, ale také hudební talent. Ztvární postavu Aarona Davise, snipera ze speciálních jednotek, který během přepadení v Iráku utrpěl traumatizující zranění a vyvinul se u něj syndrom PTSS. Posledních šest měsíců strávil v nemocnici, kde docházel na pomalé, leč účinné rehabilitace. Ty zahrnovaly mimo jiné také revoluční program hudební terapie.

Davis dříve býval lehkomyslný a nadaný hudebník. Nyní se ale stáhne dovnitř své ulity, když ho Gibbs vyhledá s žádostí o pomoc při řešení vraždy.

„Do naší třísté epizody jsme potřebovali herce, který může pyšně ztvárnit zraněného národního hrdinu a zároveň procítěně předvést dojemné hudební vystoupení,“ uvedl showrunner Gary Glasberg.

Výroční epizoda bude na stanici CBS odvysílána 15. března.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ellie_
před 75 týdny
Páni dnes je to jeden článek za druhým, máš můj obdiv :) Jinak ten čas vážně...
Maarti
před 75 týdny
Paráda, na toho se vždycky ráda kouknu :)
D.D.
před 75 týdny
Tento seriál ma proste nesklamáva za tie roky čo sa vysiela. stále je úžasný či...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY