Facebook Twitter E-mail
14. března 2016

Galavant oběma nohama v rakvi, ztrácí hrdinu

Herec Joshua Sasse, kterého jsme si v posledních dvou letech zamilovali jako statečného a dobrosrdečného rytíře Galavanta ve stejnojmenném seriálu, získal hlavní roli v CW pilotu No Tomorrow. To by ještě nebyla až taková katastrofa, kdyby zprávy nepokračovaly tak, jak pokračují.

Role v No Tomorrow je pro Sasseho na první pozici. To znamená, že pokud stanice CW vybere pilot pro seriál, ten automaticky u herce dostane přednost před Galavantem, i kdyby se ABC ukázala jako megaúžasňácká stanice a i přes tragickou sledovanost hudební komedii prodloužila.

Kdyby nastala výše zmíněná situace, herec by se objevil maximálně v první epizodě třetí řady Galavanta, dál už by mu smlouva u No Tomorrow pokračovat nedovolila. A přiznejme si, je velmi těžké představit si Galavanta bez Galavanta.

No Tomorrow vypráví příběh upnuté manažerky (Tori Anderson), která se zamiluje do svobodomyslného muže (Sasse). Ten prožívá život plnými doušky, jelikož věří, že apokalypsa je nevyhnutelná věc. Duo se společně vydává na cestu, během které se budou snažit splnit si své individuální seznamy věcí, které chtějí před smrtí stihnout.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aislinn
před 49 týdny
Nebudu lhát: ta zpráva mě v první chvíli opravdu zasáhla! Ale pak jsem si...
abbs
před 49 týdny
Ne ne ne ne ne, to mi nemůžou udělat! :( Nepřestávám doufat.. Ale Galavant...
cecilka
před 48 týdny
Teď jsme s mužem Galavanta dokoukali. Je to dobrý, rozcházet se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY