Facebook Twitter E-mail
30. března 2016

Agentka z 24 hodin se objeví v NCIS

Herečka Sarah Clarke, známá ze seriálu 24 hodin, se připojuje k ansámblu NCIS jako potenciální nová stálá postava agentky FBI Tess Monroe. Je popisována jako profesionální žena, která si jde tvrdě za svým. Byla nedávno odvolána do D.C. z New Yorku. Nemá žádné děti, takže členové týmu agentů jsou pro ni jako její druhá rodina. Věří v čestné chování a spravedlnost a dělá vše, jak nejlépe umí. Je odhodlaná se bít za svou pravdu, svůj tým a prosazování práva občanů.

Clarke, která hrála federální agentku také v Covert Affairs, bude hostovat v letošních dvou finálových epizodách a je možné, že se vrátí jako hlavní postava ve 14. řadě. „Jsme opravdu velice rádi, že Sarah kývla na naší nabídku a bude s námi tvořit další příběhy našeho seriálu,“ řekl showrunner Gary Glasberg ve svém prohlášení. „Byl jsem jejím fanouškem, když hrála agentku v 24 a také v Bosch. Je nadaná herečka a nemůžeme se dočkat, až ji naším divákům představíme a užijeme si spoustu zábavy.“


Co říkáte na další novou tvář v NCIS? Jste rádi za prodloužení pro 14. sezónu?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 72 týdny
souhlas, ja jsem zvedava
Pipa22
před 72 týdny
uvidime v poslednich dilech :D
malina2035
před 72 týdny
No nevim, žádné nadšení tato zpráva ve mně nevyvolala :-( . Ale jak bylo už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY