Facebook Twitter E-mail
3. listopadu 2008

Fotr je lotr jako seriál?

Jim Herzfeld, jeden ze scenáristů filmů Fotr je lotr a Jeho fotr to je lotr se pouští do sitcomu Changing Positions.

Seriál, který by měl mít podobné prvky jako výše zmiňované komedie, bude vznikat po křídly NBC a půjde jak jinak než o komedii. Tím se Jim Herzfeld vrací ke svým sitcomovým začátkům u televize. Kdysi se totiž podílel na scénářích dnes již kultovního seriálu Ženatý se závazky a u nás nepříliš známého Doctor Doctor.

V novém seriálu by se vše mělo točit okolo chlápka z Wall Street, kterému táhne na čtyřicet a poté co vše ztratil, je nucen vzít svojí ženu, děti a nastěhovat se ke svým rodičům. Jenže kdyby to byli obyčejní rodiče. Jde totiž velmi zámožný a především velmi sexuálně aktivní pár padesátníků, kteří žijí ve svém sídle v Hollywoodu, poté co zbohatli v osmdesátých letech na instruktážních videokazetách o sexu, ve kterých kromě toho, že hráli představili dosud neznámou sexuální pozici „stojící O“.

„*Jasně nastěhují se do krásného domu,*“ říká Herzfeld. „*Ale musí vychovávat svoje děti v blízkosti svých rodičů, kteří mají úplně jiné životní hodnoty. Řekněte sami, líbilo by se vám, kdyby si vaši rodiče skočili nazí zaplavat v bazénu před vašimi dětmi?*“ A když budete něco namítat, tak vám a vaší ženě řekne otec: „*Klid, vždyť jsme všichni jedna rodina.*“

Na produkci seriálu se bude podílet ještě Doug Liman a David Bartis (oba producenti O.C. a nového Knight Ridera). Kruh se tedy uzavírá, protože „Fotrovské“ filmy inspirovaly několik seriálů včetně populárního Worst Week, který běží na CBS.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

xxmartinxx
hodně dávno
A jo. Už sem se do toho začet. Asi bych měl věci dočíst, než začnu vylejvat...
Logan
hodně dávno
Já bych tě kopnul... Taky jsem se chytil!!! :-D
konz
hodně dávno
hmm vidím že jsme se taky pěkně chytnul...:D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY