Facebook Twitter E-mail
18. května 2016

CBS objednává spin-off The Good Wife

Dobrá manželka se v letošní sezóně rozloučila, její odkaz však žije dál. Stanice CBS dnes během své prezentace na Upfronts oznámila seriálovou objednávku spin-offu slavného právnického veterána.

Seriál nepoběží přímo na CBS, ale na SVOD platformě CBS All Access. Pro streamovací službu půjde o druhý seriál. Již dříve bylo oznámeno, že se zde bude v lednu 2017 vysílat reboot slavného Star Treku.

V hlavní roli se objeví Christine Baranski, která si zopakuje roli špičkové právničky Diane Lockhart. Zdárně jí bude sekundovat Cush Jumbo, která se do myslí fanoušků zapsala v sedmé sérii jako Lucca. Podle dostupných informací se k nim přidají také další herci z původního seriálu.

Tvůrci Manželky, Robert a Michelle Kingovi, zde budou výkonnými producenti. Také se budou podílet na scénáři, kde k sobě přiberou dalšího spolupracovníka.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Domi94
před 28 týdny
Taky mi to tak přijde...
modroocka
před 28 týdny
Tak to mi udělali radost! :)
justynajohnson
před 28 týdny
Ano,ano,ano :) :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher