Facebook Twitter E-mail
28. května 2016

Franka Potente se podívá do Dark Matter

Herečka Franka Potente se přidává k hereckému týmu druhé řady ve vedlejší roli. Seriál vytvořen scenáristy Josephem Malozzi a Paulem Mullie se točí kolem šesti lidí, kteří se probudili na vesmírné lodi s naprosto vymazanou pamětí. Nevědí, kdo jsou, ani to, jak se dostali, kam se dostali.

Potente bude hrát velitelku Shaddickovou, vedoucí galaktické mise oddělení vážných zločinů. Je vyrovnaná, vypočítavá a odhodlaná dokázat ostatním členům mise, že jsou součástí zničení planety Iriden 3.

Připojí se k hercům Marcu Bendavidovi, Melisse O´Neilov, Anthonymu Lemkemu, Alexu Mallarimu Jr., Jodelle Ferland, Rogeru Crossovi a Zoie Palmer. Z dřívějších zpráv je známo, že Melanie Liburd a Shaun Sipos se také připojili k druhé řadě jako hlavní postavy.

Potente získala roli v očekávaném druhém dílu filmu The Conjuring, kde exceluje Vera Farmiga a Patrick Wilson. Premiéra bude letos 9. června. Dále se objeví v minisérii TabooTomem Hardym.


Znáte herečku Franke Potente? Co říkáte na její další získané role?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

A.R.G.U.S.
před 72 týdny
Už aby začala 2. série, nemůžu se dočkat!
Vachisek
před 72 týdny
Snad to nebude takové béčko jako první série a trošku to nakopnou.
justynajohnson
před 72 týdny
Paráda,už by to mohlo začít,je to dlouhé čekání.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY