Facebook Twitter E-mail
31. května 2016

Spin-off Young & Hungry nabírá obrysy

Herec Steve Talley, známý svou rolí v Pretty Little Liars, byl obsazen jako hlavní postava v připravovaném spin-offu Young & Hungry. Objeví se zde po boku Ashley Tisdale a Aimee Carrero.

Novinka prozatím nese pracovní název Young & Sofia a poprvé se divákům ukáže v osmé epizodě čtvrté sezóny Young & Hungry. Další tváří, která se možná objeví v hlavní roli, bude herec Ryan Pinkston, který si nedávno zahrál s Ashley Tisdale v seriálu Clipped od stanice TBS.

V Young & Sofia si Carrero zopakuje svou roli Sofie Rodriguez, nadané bankéřky a nejlepší kamarádky a spolubydlící Gabi, kterou v původním seriálu hraje Emily Osment. Děj se bude točit okolo Sofie, která dostala práci v bankovní sféře pracující pro velmi náročnou šéfkuLogan Rawlings v Click'd Media.

Talley ztvární roli Kendricka, velmi atraktivního žurnalisty, který také pracuje v Click'd Media, kam se dostal z The New York Times, odkud ho Sofie přetáhla na svou stranu. Pinkston bude hrát Lea, nejistého, ale zároveň energického člověka. V Click'd Media pracuje na postu kulturního šéfredaktora. S Kendrickem se bude poměřovat, kdo je úspěšnější.


Koukáte na Young & Hungry? Co si myslíte o připravovaném spin-offu? Znáte nové tváře, které rozšíří spin-off původního seriálu?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 56 týdny
To je škoda,bude to na úkor původního seriálu a to by mě mrzelo.
Aldyska
před 55 týdny
Tak mne osobne Lil So So občas pekné lezie na nervy, takže by som to asi...
nina100
před 42 týdny
divný popis.... Sofia predsa nepracuje v Clikd v bankovej sféere,ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY