Facebook Twitter E-mail
3. června 2016

Hvězda Prison Breaku unikla jen o vlásek smrti

Natáčení páté série legendárního seriálu Prison Break (Útěk z vězení) je v plném proudu, ovšem stačilo jen málo a mohlo dojít k obrovské tragédii. Část produkce se nyní usadila v Maroku, kde se seriál momentálně natáčí. Právě zde před pár dny utrpěl vážné zranění herec Dominic Purcell, seriálový Lincoln Burrows. Na hlavu mu spadla kovová tyč a herec byl helikoptérou okamžitě převezen do nejbližší nemocnice. Naštěstí vše dobře dopadlo, Purcell se nyní zotavuje a na natáčení by tato nehoda vliv mít neměla.

„Jsem v pořádku, díky za podporu. Měl jsem na natáčení menší nehodu. Do práce se vrátím co nejdřív. Vyplatí se mít tvrdou lebku, když vám na hlavu spadne kovová tyč. Vážně rozbitá hlava a zlomený nos na dvou místech. Podle doktora mám mimořádně tvrdou tkáň, což mě podle všeho zachránilo,“ uvedl na svém Instagramu Purcell.

Hlavu mu teď zdobí stovka stehů, ale k rekonvalescenci přistupuje pozitivně a je rád, že je naživu. Brzké uzdravení mu na svých sociálních sítích popřáli kromě zástupu fanoušků také jeho herečtí kolegové Wentworth Miller (Michael) a Sarah Wayne Callies (Sara). Snad už se zbytek natáčení obejde bez úrazů.

Pátá série Prison Breaku, která se bude skládat z devíti epizod, bude na televizní obrazovky uvedena počátkem příštího roku.


Také nedočkavě vyhlížíte premiéru Prison Breaku? Viděli jste nový trailer?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 59 týdny
Tak zranit se (popř. být zraněn) může člověk při každém povolání. Proto je jen...
shakespeare
před 59 týdny
Tak s tim souhlasim.
Koldik
před 58 týdny
Ja sice nesuhlasim, ale obavam sa toho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY