Facebook Twitter E-mail
4. února 2012

Zákon gangu (SoA) tu bude déle a další drby ze světa seriálů

Dnes tu máme jen pár kratičkých informací, zajímavé jsou ale dost :-)

  • Mnoho fanoušků jistě potěší zpráva, že stanice FX je tak spokojena se svým dramatem Sons of Anarchy, že si objednala k již potvrzené páté sezóně ještě sezónu šestou. Navíc si nechává otevřené dveře pro další prodloužení. Pro jistotu si taky pojistila spolupráci s Kurtem Sutterem (tvůrce seriálu) a prodloužila s ním smlouvu o další 3 roky.
  • Řada z vás je určitě fanoušky Terryho O’Quinna, kterého jste naposledy mohli vidět v seriálu Hawaii Five-0 a samozřejmě jako Johna Locka ve Ztracených. Může vás tedy zajímat zpráva, že se John rozhodl připojit ke štábu natáčejícím nové díly sci-fi dramatu Falling Skies, jehož druhá sezóna bude odvysílána v létě. Ačkoliv seriál vyvolal rozporuplné reakce, skončil jako jednička ve sledovanosti na kabelovkách co se týče jeho cílového publika, což byl jednoznačný úspěch. Uvidíme, co se bude dít dál…
  • Připravovaný remake o rodině monster (Munsters) byl přejmenován a nový název zní Mockingbird Lane. Důvodem přejmenování je údajně i změna konceptu, původně mělo jít o půlhodinový sitcom a nyní se mluví o dramatickém seriálu v plné stopáži (tzn. hodina včetně reklam). Otázkou je, jak diváci přijmou takový odklon od původní předlohy.
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Rum Bouda
před 289 týdny
Pátou sérii jsme logicky čekali, když se teď na trůně s kladívkem má...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY