Facebook Twitter E-mail
6. června 2016

Klub odložených žen chystá reboot s Alyson Hannigan

Trend filmových adaptací na seriálové pokračuje. Televizní stanice TV Land se rozhodla oživit komedii The First Wives Club (Klub odložených žen), která vyšla v roce 1996. Vypráví příběh skupinky rozvedených žen, které se chtějí pomstít svým bývalým manželům, kteří je opustili pro mladší ženy. V hlavních rolích se tenkrát objevily herečky Diane Keaton, Bette Midler a Goldie Hawn. Samotný film se nechal inspirovat knižní předlohou od spisovatelky Olivie Goldsmith. Pilot k seriálové komedii byl objednán již v březnu a nyní se objevují první castingové střípky.

Verze TV Landu se bude odehrávat v moderním San Franciscu a v centru dění budou stát tři kamarádky a bývalé spolužačky z 90. let. Cesty se jim opět zkříží na pohřbu kamarádky z vysoké, která zemře při podivné nehodě. Když zjistí, že jsou všechny na křižovatce svých milostných vztahů, rozhodnou se spojit síly a postavit se svým rozvodům, vztahům a dalším životním překážkám společně.

První z hlavních rolí získala herečka Alyson Hannigan, kterou v seriálovém světě proslavila dvojice Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů) a How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku). V The First Wives Club si zahraje Maggie (kterou ve filmu ztvárnila Keaton), profesorku angličtiny, která se snaží oživit své upadající manželství. Smrt kamarádky ji však přiměje opustit manžela a Maggie tím získá nový smysl pro dobrodružství. Druhé hlavní role se ujme herečka Megan Hilty, známá ze seriálů Smash a Sean Saves the World. Ztvární úlohu Kim (ve filmu Hawn), která bývala úspěšnou herečkou, ovšem nyní je na Hollywood už moc stará. Kim je citlivá a zranitelná a za každou cenu se snaží dbát o svou fyzičku a vizáž, protože stále doufá, že na ni někde čeká zásadní role. Mezitím se však objevuje v laciných televizních reklamách. Je rozvedená a stará se o svého osmiletého syna. Ze setkání se svými starými kamarádkami je nadšená.

Scénáře se ujme Rebecca Addelman (New Girl) a funkci výkonné producentky bude plnit Jenny Bicks (Sex and the City, Men in Trees). Zatím byl objednám pouze pilot, ale o dalších novinkách vás budeme informovat.


Jste fanoušky filmu Klub odložených žen? Dali byste šanci seriálu? Co říkáte na jeho obsazení?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nira
před 55 týdny
Jsem docela zvědavá, tohle by mohlo klapnout, film byl skvělý :-)
Hitchhiker
před 55 týdny
Konečně něco co mě zaujalo po prvním přečtení :D
sandokan555
před 55 týdny
film bl skvely a bude tazke dosiahnut kvalit hereciek tam. verim ze to dopadne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY