Facebook Twitter E-mail
8. června 2016

Jenji Kohan přichází s dalším seriálem

Streamovací služba Netflix nedávno potvrdila, že seriál Glow již povýšila a objednala deset epizod pro první řadu.

Scenáristka, showrunnerka a tvůrkyně již několika velmi úspěšných seriálů jako Weeds a Orange is The New Black, Jenji Kohan, přichází s další ideou. Tentokrát se přesuneme z prostředí maloměsta a vězení k ženskému wrestlingu. Děj se odehrává v 80. letech. Sledujeme herečku, která právě získala novou roli v show Glow (Gorgeous Ladies of Wrestling). Její život se tím velmi změní a bude s tím z počátku těžce bojovat, ale nebude se za žádnou cenu vzdávat.

Pilotní epizodu bude režírovat Carly Mensch, která s Kohan již spolupracovala na scénářích k Weeds a také se podílela na epizodách k Nurse Jackie. Druhou režisérkou bude Liz Flahive, která je podepsána pod scénáři k Homeland a Nurse Jackie.

Glow bude pro Kohan dalším seriálem zabývajícím se ženskými problémy, kde budou zastoupeny ženy různých povah, barev pleti a tělesných dispozic, jakož tomu je právě v Orange is The New Black.


Znáte seriály od Jenji Kohan? Máte její osobitý styl tvorby rádi?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Clear
před 25 týdny
Její seriály znám a zejména Orange Is the New Black mě dostává. K Weeds jsem se...
IrmaVep
před 25 týdny
Díla Jenji Kohan znám a velmi mi sedí, takže nový seriál = super!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher