Facebook Twitter E-mail
13. června 2016

Grey's Anatomy: Ellen Pompeo se své role jen tak nevzdá

Doktorka Meredith Grey bude i nadále zářit po boku ostatních chirurgů v následující třinácté řadě. Herečka Ellen Pompeo tento měsíc podepsala novou smlouvu, která ji zavazuje k účinkování ve slavném seriálu do května 2017. Pompeo dostává za natočení jednoho dílu 300 000 dolarů, a tak snad ani nemá důvod, proč by seriál v nejbližším období opouštěla. Zpráva přichází po nedávném odchodu Callie s tváří Sary Ramirez, která seriál opustila po 10 letech. Sama prohlásila, že si chce odpočinout a věnovat se po nějaký čas jiným činnostem.

Bylo oznámeno, že herec Justin Chambers, který hraje postavu dětského doktora Alexe Kareva, se další sérii upsal již letos v březnu, zatímco Kevin McKidd (Owen Hunt) svou smlouvu podepsal minulý týden, a tak je ohledně vývoje svého postu zcela optimistický. Jessica Capshaw (Arizona Robins) svou smlouvu podepsala již před rokem, a to na dobu dvou let.

Další, kteří prodloužili své setrvání v Grey´s Sloan Memorial jsou herečka Chandra Wilson (Miranda Bailey) a herec James Pickens Jr. (Richard Webber), se kterými se tak budeme setkávat i v nové sérii.

Grey's Anatomy letos získal v žebříčku nejsledovanějších dramatických seriálů třetí místo, lepší bylo pouze drama Empire a revival The X-Files.

Grey's Anatomy se vrací na obrazovky v září.


Koukáte na Grey's? Máte dobrý pocit z uplynulé 12. řady? Mrzí Vás odchod Sary Ramirez?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 41 týdny
:-), dobra zprava
Hitchhiker
před 41 týdny
mě teda Callie bude chybět,ale toto jsou samé dobré zprávy:D
shakespeare
před 41 týdny
Dobra zprava. Bez ni by to nebylo ono.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break