Facebook Twitter E-mail
24. června 2016

Mr. Robot dostává více epizod a vlastní aftershow

Druhé řadě kritiky velmi uznávaného seriálu Mr. Robot byly doobjednány dvě epizody, počet se tak vyšplhal na celkových 12. Všechny budou pod režijním dohledem Sama Esmaila. Spolu s touto zprávou přichází i oznámení, že byla seriálu také objednána aftershow.

Mr. Robot se vrátí na obrazovky s dvouhodinovou epizodou 13. července, následovat bude hodinová aftershow s názvem Hacking Robot. Zatím nebylo oznámeno, kteří herci přijmou pozvání. Výkonným producentem bude Aliyah Silverstein.

Není překvapením, že se seriál dočkal doobjednání vzhledem k jeho úspěchu u diváků. Seriál doposud obdržel Zlatý glóbus a Critics Choice Award za nejlepší dramatický seriál, takže jeho důležitost na amerických obrazovkách je na vzestupu.

V posledních letech aftershow začínají nabývat na popularitě. AMC uspěla s Talking Dead, který shrnuje nejdůležitější momenty z uplynulých epizod hitu The Walking Dead, nebo stejně tak Talking Saul pro seriál Better Call Saul. V minulé sezóně přispěla svou troškou i stanice HBO, která vytvořila show After the Thrones pro svůj megahit Game of Thrones.


Jaký máte názor na první sérii Mr. Robot? Co očekáváte od děje druhé série? A jste rádi za navýšení epizod?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 60 týdny
No tak sláva,čím víc tím líp:-)
Koldik
před 59 týdny
som vo velkom ocakavani ako sa bude 2 seria odvijat

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY