Facebook Twitter E-mail
5. července 2016

Hádanka: Který seriál je už předem zrušený?

Aktualizováno: S největší pravděpodobností se jedná o letní seriál. Původní facebookový status TV Line uváděl, že to je letní seriál. Pak to ale smazali a nahráli znovu bez tohoto údaje, takže necháme na vašem uvážení, zda je to nechtěná nápověda, či nikoliv.

Dříve:Je náhlý konec Penny Dreadful předzvěstí nového trendu? Web TV Line přichází dnes s další hádankou. Tentokrát se týká toho, který dramatický seriál už to má spočítané, i když o tom ještě nikdo z nás nemá ani potuchy.

Podle zdroje se proslýchá, že se jedno z dramat současné americké televizi blíží ke svému konci. Vlastně se mu blíží tak moc, že jeho aktuální série může být opravdu poslední!

Co se ví? Jde o drama, které je ve velké míře probíráno v médiích; obecně se dá označovat za hit. Přesto je však stále relativní mladíček, i když konkrétní počet sezón nebyl blíže specifikován.

Šuškanda začala i proto, že několik z hlavních hvězd seriálu už nyní získává dlouhodobější stálé role v jiných seriálech. I když současná televize umožňuje hercům účinkovat naráz ve více seriálech i na stálé bázi, podle zdroje jsou některé z těchto nabízených rolí tak zásadní, že přijde na rozhodování „buď, a nebo“.


Mnoho konkrétního v nápovědách nepadlo. Máte přesto nějaký svůj tip, o který seriál by se mohlo jednat? A pokud by šlo o váš tipovaný, přáli byste si jeho konec, nebo byste chtěli víc řad?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 22 týdny
Moj typ Masters of sex, ale nechajme sa prekvapit
Seraphine313
před 22 týdny
Osobně bych neřekl, že Masters of Sex je hit, ani v rámci stanice. Ta...
Valesion
před 22 týdny
Díky za info :-) Veřejně přiznávám, že asi v tomhle budeš mít spíš...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher