Facebook Twitter E-mail
16. července 2016

Supergirl: Na scénu přichází dvě nové tváře

Veterán z Cougar Town, herec Ian Gomez, se připojuje k hercům seriálu Supergirl ve vedlejší roli Snappera Carra, zahořklého žurnalisty, který všechno ví, všechno zná a který má od Cat přesně určenou a zaměřenou činnost. Bude pracovat jako hlavní redaktor ve společnosti CatCo Magazine. Věří ve svobodu tisku a projevu a také v hlavní zásady spojené s vydáváním textů. Je si vědom toho, že všechny tyto vlastnosti z branže postupně mizí a vinu dává současnému všudypřítomnému internetu, blogerům a vlivu Facebooku nebo Twitteru.

Druhou oznámenou tváří v nové sérii bude herečka Floriana Lima, která si zahraje stálou postavu Maggie Sawyer. Maggie se v komiksu poprvé objevila v roce 1987. Byla to kapitánka speciální policejní jednotky v Metropolis, zabývající se ojedinělými případy nadlidí.

V Supermanovi byla představena jako první homosexuální postava v komiksové historii a později se zapletla do milostného vztahu s další velmi známou ženskou hrdinkou, Batwoman.

Supergirl se vrací se svou druhou řadou v pondělí 10. října na The CW.


Koukáte na Supergirl? Přinese postava Gomeze novou krev pro děj druhé série?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 26 týdny
Ian je skvělý komik,tak snad se opět trochu nasměju.
007.dany
před 26 týdny
To by mohlo být dobré...těším se :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher