Facebook Twitter E-mail
10. března 2012

Glee, nový seriál Syfy & cameo Marthy Stewart

Byla naprostá náhoda, že Mercedes (Amber Riley) zazpívala během Valentýnské epizody píseň Whitney Houston ‚I Will Always Love You‘ (původně od Dolly Parton) v týdnu, kdy zpěvačka nečekaně zemřela. Epizoda byla naplánovaná a natočená dlouho předtím, ale shodou okolností se vysílala několik dní po tragické události. Tvůrci se rozhodli, že jako hudební poctu věnují americké pěvecké legendě a podle Guinnessovky nejoceňovanější umělkyni všech dob kompletně celý díl, v němž budou použity pouze její skladby (pravděpodobně 8). Příběh by se měl točit o tom, jak dá našim čtvrťákům zabrat rozloučení s McKinleyho střední.

Bývalé hvězdy seriálu Dexter a kámošky v reálném životě, Julie Benz a Jaime Murray, dostaly role v připravovaném Syfy seriálu Defiance. Děj této scifárny se odehrává v dystopické budoucnosti, kde vedle sebe na válkou zpustošené Zemi žijí lidé a mimozemšťané. Julie si zahraje idealistickou starostku vzkvétajícího města, Amandu Rosewater, která rezignuje na zachování míru uvnitř vlastního společenství. Jaime ztvární členku elitní mimozemské rasy a manželku Dataka (Tony Curran). Další Britkou v mimozemské roli je pak Stephanie Leonidas. Již dříve bylo oznámeno, že Grant Bowler (True Blood, Ugly Betty) bude hrát hlavní postavu. Letošní sezónu se Julie jako Christina Holt objevovala v lékařském drama seriálu A Gifted Man (CBS), zatímco Jaime aktuálně jako Olivia Charles znepříjemňuje život Sarah Michelle Gellar v seriálu Ringer (The CW), jehož finále poběží už 17. dubna.

Americká byznysmenka, spisovatelka a televizní hvězda, Martha Stewart, si zahraje sama sebe ve velmi úspěšném komediálním seriálu 2 Broke Girls (CBS). V epizodě, jejíž datum vysílání je 7. května, Max a Caroline naplánují vpád na akci Metropolitního muzea umění, na kterou má Martha přijít. Jejich mise: získat ‚pečeť záruky kvality‘ jejim muffinům od legendy udávající trendy.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
před 241 týdny
Moje "Holky na mizině" jsem už tak dlouho neviděla, už se těším :)
Michalenka
před 240 týdny
Je pěné dát k poctě Whitney celý díl Glee, jinak mám ráda scifi a už se...
Frozen99
před 240 týdny
Julie Benz & Jaime Murray v jednom seriálu? Sci-fi seriálu? I'm in!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher