Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Adrianne Palicki dostává novou hlavní roli

Hvězda Agents of S.H.I.E.L.D., herečka Adrianne Palicki, si zahraje hlavní ženskou roli v nově natáčené novince od Setha MacFarlana. Oba se objeví po boku Scotta Grimese, který je zároveň i spolutvůrce projektu. Prozatím je objednáno 13 dílů komediálně dramaticky laděného seriálu, který vyvíjí stanice Fox.

Děj je zasazen 300 let do budoucnosti a sleduje dobrodružství kosmické lodě Orville. Bohužel prostředek není v tak dobrém stavu, jak by se na tuto loď slušelo a patřilo. Posádka bude čelit různým výzvám, které děj pozdvihnou o další laťku víš, kam se zatím produkce komediálního dramatu nevydala.

MacFarlane ztvární Eda, kapitána Orville, zatímco Palicki bude Kelly Grayson, Edova bývalá žena a nově zvolená zástupkyně kapitána. Grimes si zahraje postavu Gordona, Edova nejlepšího přítele, který ho přizval na cestování vesmírem.

Grimes spolu s MacFarlanem spolupracuje již více než 10 let, kdy jejich první spolupráce byla na kreslené komedii American Dad a dále pokračovala ve Family Guy.


Dáte šanci této novince od dua Grimes a MacFarlane? Zajímal by vás pohled do 300 let vzdálené budoucnosti?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 37 týdny
A právě proto je tam scenáristé nechtějí vracet (alespoň ne na plný úvazek) -...
Alias
před 37 týdny
Tak to sú rozhodne odlišní tvorcovia od Supernatural :) Tam ničia všetky také...
Gabik.029
před 37 týdny
Jistěže to jde, jak píšeš, udělali to scenáristé v x seriálech, ale tomu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break