Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Bylo z fotek prozrazeno téma další série AHS?

Na internet dnes unikly fotografie z natáčení nové série American Horror Story, které obsahují velký spoiler. Dost možná totiž fotografie vyzrazují pečlivě střežené téma nadcházející série slavné hororové antologie.

Na obrázku můžete vidět slovo CROATOAN. V našich končinách asi nejde o nic známého, nicméně v USA se toto slovo váže k velkému množství strašidelných legend, které se týkají záhady Roanoke.

Roanoke byla kolonie v Severní Karolíně v roce 1590, kde náhle bez vysvětlení zmizelo 117 lidí. Jediným vodítkem bylo slovo Croatoan, které bylo vyryto do kmenu stromu. Nikdy se nepřišlo na to, co se s osadníky stalo.

Na oficiální potvrzení toho, čeho se nadcházející série (nebo dvě) budou v nové sezóně týkat, si musíme ještě počkat. Je tu však šance, že téma bude potvrzeno během panelu produkční společnosti Fox na letní novinářské konferenci TCA.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

CrazyGeek
před 38 týdny
Zmínka o něm byla v první sérii, takže já bych byl spokojený.
gladiator992
před 38 týdny
Čo ? V ktorom diele to bolo? Asi som to prešvihol :/
justynajohnson
před 38 týdny
Ty fotky mě utvrdily v tom,že další série bude fantastická.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY