Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2016

Jak dlouho s námi ještě bude Supernatural?

Konec nadpřirozeného seriálu Supernatural (Lovci duchů) je prozatím v nedohlednu.

„Tuto sezónu vstupují Winchesterovi již do dvanácté řady a dvojice hlavních aktérů Jared Padalecki a Jensen Ackles se zdají být opravdu ve velmi dobré formě,“ prohlásil na konferenci TCA ředitel stanice Mark Pedowitz. „Jsem přímo u vytržení, s jakou originalitou a vervou scenáristé pracují na nových příbězích. Seriál pojede, dokud to sami kluci budou chtít. Možná už ani nebudu na pozici prezidenta, ale seriál stále bude ve vysílání,“ zavtipkoval Pedowitz.

V průběhu deváté série přišel pokus o vytvoření spin-offu Supernatural s názvem „Bloodlines“, nicméně k objednávce seriálu nedošlo. Dle slov Pedowitze je spin-off stále na pořadu dne. Pokud tvůrci přijdou s dobrým nápadem, je ochotný ho dále vyvíjet.

Dvanáctá série přivítá novou tvář Lucifera. Bude jím Rick Springfield. Další, již delší dobu oznámenou novou postavou, bude matka obou kluků Mary v podání Samanthy Smith.

Supernatural se vrací s novými příběhy ve čtvrtek 13. října na stanici CW.


Jste stále příznivci a fanoušci veterána Supernatural? Co očekáváte od nové řady? Může jít seriál se svou kvalitou ještě výš?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luciakanky
před 40 týdny
všetko má svoj koniec, raz aj SN skončí, ale som celkom rada z postoja CW....
katush
před 40 týdny
a tu sa prejavuje moja extrémna schizofrénia. nechcem, aby to skončilo a...
Koldik
před 39 týdny
Posledna seria ma este len caka, ale ako vravite, toto je starinka ktora este...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY