Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2016

Hádanka: Který casting nám otřese seriálovým světem?

Aktualizováno: Odpovědí na hádanku je SPOILER Jon Hamm (Mad Men) v The Last Man on Earth, kde hraje jeho původní madmeňácká manželka January Jones.

Léto je co do novinek charakteristické především informacemi o castingu, tedy o obsazování nových rolí v oblíbených seriálech, které se pilně připravují na start nové sezóny. V záplavě střípků však chybí jeden, kolem něhož se točí dnešní hádanka.

TV Line přichází s další otázkou, která seriálovým fanouškům zamotá hlavu. Podle informací získává jeden ze seriálových navrátilců (nejde o novinku) na Velké pětce (ABC, CBS, CW, Fox, NBC) hereckou posilu, přičemž pravděpodobně půjde o jeden z nejcoolovějších a nejvíce překvapujících castingů letošního roku. Půjde o zvrat v příběhu, který se natáčel na začátku srpna s nejvyšším stupněm utajení. Odvysílán bude hned v premiérové epizodě seriálu.

Předpověď je taková, že ještě než začnou běžet závěrečné titulky dílu, bude seriál a jméno herce/herečky ovládne hastagy na Twitteru jako jedno z nejprobíraněj­ších témat.


Hádanka nabízí široké pole pro tipování, jelikož nevíme ani název seriálu, ani jméno herce či herečky. Jaké jsou vaše tipy a vysněná přání? :-)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 9 týdny
Tak ja neviem, pozeral som chvíľu reakcie na internete a fakt som nenašiel...
ragelly
před 9 týdny
Tak myslím, že tvůj nezájem ho zrovna tížit nebude :'D A další hádanka bude...
inekafe
před 9 týdny
Mojej maličkosti asi nie, ale ak si ho za to tisícky (desaťtisícky?) ľudí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher