Facebook Twitter E-mail
28. srpna 2016

Cruel Intentions ještě neumírá

Aktualizováno 31. 10. 2016: Stanice NBC dnes oznámila, že pilot pro seriál neobjedná. Tvůrci jej aktuálně snaží prodat jinam, velké šance ale nejsou.

Ačkoliv stanice NBC neobjednala pilot Cruel Intentions pro sezónu 2016/17, projekt stále žije. Jeho budoucnost však nemusí být v televizi, ale online.

Ředitelka stanice prozradila, že se aktuálně zkoumají různé možnosti, jak seriál vytvořit, a to včetně jeho přesunu do ryze streamovací podoby. „Šlo skutečně pouze o nedostatek místa v programu,“ uvedla ředitelka na otázku, proč Nebezpečné známosti nedostaly seriálovou objednávku. „Měli jsme jedno místo pro velkou a skvělou soap operu a přišlo nám, že se do něj This Is Us hodí lépe. Proto jsme začali hledat místo v midseason, nebo možná v létě. Taky jsme začali přemýšlet o online distribuci, která se v současnosti rozvíjí. Na začátek jsme se chtěli ujistit, že seriál skutečně máme, protože já jsem rozhodnutá pro něj někde to místečko najít.“

Důkazem jejího tvrzení je i fakt, že herečce Sarah Michelle Gellar i ostatním představitelům hlavních rolí byla prodloužena smlouva o účinkování v projektu. „Nedrželi bychom si tolik talentu pro sebe, pokud bychom neměli v úmyslu seriál vytvořit,“ prozradila Salke.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 5 týdny
Aktualizováno 31. 10. 2016: Stanice NBC dnes oznámila, že pilot pro seriál...
sandokan555
před 5 týdny
skoda ... mozno to mohlo byt dobre.
IcePrincess
před 5 týdny
Myslím, že to bude dobře, pokud to nikdo neobjedná. Mám prostě pocit, že by se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher