Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2016

CM:BB se promění v Supernatural

Hned čtyři herci ze slavného cwčkovského seriálu Supernatural byli obsazeni do druhé série kriminálky Criminal Minds: Beyond Borders, kterou v midseason začne vysílat stanice CBS.

Nejvýznamnější roli získal Matt Cohen, v Supernatural známý jako mladý John Winchester. Zde ztvární víceepizodní vedlejší roli Ryana, syna Jacka Garretta. Ryan následuje ve stopách svého otce a stává se jedním z významných agentů FBI. Poprvé se s ním setkáme již v první epizodě druhé řady.

Kromě Cohena budou v seriálu hostovat další tři herci. Osric Chau (Kevin v SPN) ztvární ve třetí epizodě tajemnou postavu v Singapuru, jež je známá pouze jako Gui (Duch). Rob Benedict (Chuck/Bůh) a Richard Speight Jr. (Gabriel) se objeví v pátém díle jako dlouholetí přátelé a významní podnikatelů, kteří cestují do Bangladéše, aby uzavřeli smlouvu ohledně společnosti na výrobu oblečení.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 50 týdny
v SPN nabrali skusenosti a idu do sveta :D BTW smrt Kevina bola rana, to si...
justynajohnson
před 50 týdny
Jen at okusí něco nového :)
teraxa
před 50 týdny
Tak na to se mrknu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY