Facebook Twitter E-mail
3. září 2016

Seriálová adaptace Lethal Weapon bude bohatší o dvě jména

Novinka Lethal Weapon nabrala do svých řad dva nové herce. Budou jimi Kristoffer Polaha a Michelle Mitchenor.

Děj je založen na stejnojmenném filmu z roku 1987 s Melem Gibsonem a Dannym Gloverem v hlavních rolích. Děj vypráví životní příběh texaského policisty a bývalého mariňáka Martina Riggse, který trpí ztrátou své ženy a dítěte. Po této tragédii se přestěhuje do Los Angeles, kde chce začít s čistým štítem. V týmu bude spolupracovat s detektivem Rogerem Murtaughem, který si prošel srdečním infarktem a musí se tak vyhýbat sebemenšímu stresu.

Mitchenor si zahraje postavu detektivky Sonyi Bailey, která se stará o Rogerovo zdraví a snaží se ho chránit. Sebejistá a odhodlaná policistka si chce dokázat, že je plnohodnotnou součástí vyšetřovacího týmu. Prvně se s ní uvidíme v druhém díle.

Polaha se taktéž ukáže v druhé epizodě jako Bennet Hirsch, který je svou povahou velmi drsný a u svého okolí budí respekt. Specializuje se na boj proti nelegálnímu držení alkoholu, tabáku a pyrotechniky.

S Lethal Weapon se prvně uvidíme ve středu 21. září na Foxu.


Těšíte na Lethal Weapon? Jak se vám líbí další herecké přírůstky?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 25 týdny
Na toto jsem vážně zvědavá :)
Nira
před 25 týdny
Asi na to taky mrknu...
Koldik
před 25 týdny
rush hour nevysiel, tak som zvedavy na tohtorocne serialove prerabky

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY