Facebook Twitter E-mail
7. září 2016

FtWD: Dnes se již každý z nás může proměnit v zombíka

Asi přání každého, kdo se shlíží v seriálech se zombie a post-apokalyptickou atmosférou.

Od dnešního dne díky vysílací stanici AMC najdeme na poli herního průmyslu aplikaci „Fear Yourself“, která se výhradně týká seriálu Fear the Walking Dead, potažmo The Walking Dead, které nás rok co rok nepřestávají udivovat v tom, jak může lidské tělo po vraždícím viru zmutovat do opravdu zarážejících podob, ať se rozpadá při sebemenším pohybu, chybějí mu nohy a stále si pro vás jde, nebo přiroste ke stromu a vy si ho ani nevšimnete. Kreace tvůrců jsou opravdu neuvěřitelné.

Pokud si stáhnete do svých mobilních telefonů či tabletů tuto zombie aplikaci, můžete se stát během několika okamžiků sami chodcem. Stačí jen nahrát vámi zvolenou fotografii a aplikace vás bez čekání přemění do zastrašujícího „živého mrtvého“. Obličej vám začne blednout, oči se zkalí doběla, přijdete o většinu vlasů a bůhví kolik vám na tváři zbude kůže. Pokud vám tato přeměna nebude stačit, nebo naopak budete chtít vypadat více „nemrtvě“, aplikace umožňuje si navolit míru rozkladu. K tomu si dále můžete sami určit, jaké zvuky z vás budou vyluzovat, čímž jsou zombie seriály více než typické a samozřejmě i styl vaší chůze, který bude odpovídat tomu, že už nějaký ten pátek nechodíte vzpřímeně. Sami budete překvapeni, jak vás tato nová aplikace znetvoří. Skvělý způsob, jak si vymyslet masku na Halloween, co myslíte?

Fear Yourself je dostupná pro veškerá zařízení s Androidem (Google Play), tak s iOS (Apple App Store).

Fear the Walking Dead v současné době vysílá svou druhou polovinu druhé série na stanici AMC, a to nejen v USA, ale i v Česku a na Slovensku. Na další zombie kousky v čele s největším hitem posledních let The Walking Dead se můžete těšit 23. října.


Oslovila vás aplikace Fear Yourself? Vyzkoušíte si proměnu v chodce? Sledujte pokračování FtWD?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 29 týdny
... me nevadi i kdyz zombiky nevyhledavam ;-).
ragelly
před 29 týdny
Ona je to reklamní kampaň k propagaci Fear the WD :))
justynajohnson
před 28 týdny
Zombie hip hip hurá :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break