Facebook Twitter E-mail
12. září 2016

K Saving Hope míří herci Jarod Joseph a Missy Peregrym

V dubnu začala v kanadském Torontu produkce již páté série lékařského dramatu Saving Hope. Objednáno bylo 18 epizod, které budou na televizní obrazovky uvedeny v příštím roce. Přesné datum premiéry zatím stanoveno nebylo. Zato byly oznámeny dva nové castingy.

Prvním z nich je nová posila v řadách nemocničního personálu. Místní lékaři mezi sebe přivítají mladého a okouzlujícího radiologa, Dr. Emanuela Palmera. Ten bude kolegy svým liberálním přístupem a jedinečným přehledem neustále překvapovat. Roli získal herec Jarod Joseph, který se představil v seriálech jako jsou Rogue (Darebák), You Me Her, The 100, Mistresses a další. Objeví se v několika epizodách v průběhu celé série.

Na skok se zastaví také herečka Missy Peregrym, kterou si můžete pamatovat ze seriálů Rookie Blue (Policejní bažanti), Reaper (Ďáblův sluha), Cybergeddon a dalších. V Saving Hope ztvární pacientku, která je neprofesionální odbornicí na jógu. Zdravotní potíže ji přivedou do nemocnice Hope Zion. Objeví se ve dvou epizodách. „Je to super, pracuji s tím samým štábem, scenáristy a spoustou svých přátel, takže jsem z toho nadšená,“ uvedla herečka.

Finále čtvrté řady skončilo velkým cliffhangerem, během kterého došlo ke střelbě a není jasné, zda byl někdo zraněn. Alex totiž slíbila, že pokud Charlie přežije svou operaci, tak se ho vzdá. Svůj slib ale nedodržela a následně se jejich životy ocitly v tomto nebezpečí. Pátá série naváže na tuto událost a zároveň lékařům předhodí nové výzvy, které by mohly vážně ovlivnit chod celé nemocnice i jejich životy.

Minulou sérii se v seriálu představila skupinka nových postav, ze kterých se budou diváci opět setkávat s Kim Shaw (Cassie) a Dejanem Loyolou (Dev). Během páté série se kromě stálých režisérů ujmou práce za kamerou opět také herci Erica Durance (Alex) a Michael Shanks (Charlie).


Sledujete seriál Saving Hope? Těšíte se na novou sérii? Co říkáte na nové castingové střípky?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 53 týdny
Znovu uvidím Missy,bezva...asi si zopakuji Rookie Blue :)
Pipa22
před 53 týdny
take me to hned napadlo ...
justynajohnson
před 53 týdny
Už jsem ty bažantíky sjížděla dvakrát a ještě se neokoukali :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY