Facebook Twitter E-mail
16. září 2016

Vrací se Gendry v sedmé řadě Game of Thrones?

Neoficiální zdroje tvrdí, že by se herec Joe Dempsie, který v Game of Thrones (Hra o trůny) hraje postavu Gendryho, mohl znovu ukázat v sedmé sérii.

Na otázku, kam se vlastně Gendry dostal a co se s ním stalo, existuje spousta teorií a hlavně je to jedna z nezodpovězených otázek posledních let. Nevlastní syn krále Roberta Baratheona byl naposledy k vidění ve finále třetí série, jak na loďce odplouvá pryč, jakmile byl propuštěn ze zajetí Davose Seawortha, aby tak zabránil Melisandre v obětování chlapce v temném rituálu.

Nakonec se možná odpovědi dopídíme ještě dřív, než nastane období castingů a nového oznamování účinkujících. Herec byl totiž zahlédnut na letišti v Belfastu, který je jedním z natáčecích lokací. Je vysoce nepravděpodobné, že by tam přijel pouze na dovolenou, a tak se na dlouho zapomenutou postavu můžeme pomalu začít těšit v nových dílech.


Těšíte se na sedmou řadu? Máte nějakou svoji vlastní teorii, co se stalo s Gendrym?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 44 týdny
Když se vrátí, tak možná i zemře...
Mad.Awe
před 44 týdny
Zajímalo mě, kam se poděl, takže pokud se vrátí, bude to fajn. Jen aby ho hned...
NaiTenshi
před 2 týdny
Zdě se mi to, nebo to je Chris ze Skins? :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY