Facebook Twitter E-mail
28. září 2016

Alan Cumming vklouzne do nového kabátu jako Dr. Death

Alan Cumming, držitel tří nominací na televizní cenu Emmy, získal roli v potencionálním seriálu stanice CBS, Dr. Death. Projekt mají pod taktovkou James Patterson, Michael Rauch a Alex Kurtzman. Cumming touto rolí vrací na svou domovskou stanici, kde exceloval v právnickém dramatu The Good Wife.

Děj je založen na stejnojmenné knize od jednoho z hlavních producentů. Budeme svědky příběhu bývalého agenta CIA, který si po dlouhých letech ve službě chtěl udělat razantní změnu ve svém životě. Stal se nadaným profesorem a spisovatelem, kterého však neblahé okolnosti jednoho dne donutí vrátit se zpět do svého starého života a ujmout se svého odznaku. Je po něm žádáno, aby byl nápomocen newyorské policii při dopadení sériového vraha, který uprchl z vězení.

„Je nepochybně úžasné představit si Alana v takto silně odlišné roli, na kterou si bude muset zvyknout a všem nám dokázat, jak moc talentu v něm dřímá,“ řekl výkonný producent projektu Patterson.


Měli jste rádi Alana Cumminga v Dobré manželce? Dali byste novince šanci, kdyby ji stanice objednala pro seriál?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 51 týdny
Toto bych i vyzkoušela.
Koldik
před 50 týdny
Hej toto by mohlo byt celkom dobre.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY