Facebook Twitter E-mail
17. května 2012

Upfronts 2012 a krácení řad

Minulý rok většina seriálu debutující v polovině sezóny (v tzv. „midseason“) dostala kratší objednávky, tedy méně než 13 epizod, které obvykle nové seriály dostávají. ABC to provedla GCB (10 epizod), The River (8), Scandal a Don’t Trust the B---- in Apartment 23 (7); NBC zase zkrátila Bent (6) a Best Friends Forever (6).

Tento rok nejsou televizní stanice tak skoupé ke svým novým seriálům; pouze dvě dramata nasazená v „midseason“ dostala zkrácenou objednávku – Red WidowRadhou Mitchell od ABC (8) a komedie NBC, Next Caller (7).

Kratšímu, tedy ne-standardnímu, 22epizodnímu obnovení, se dostalo i seriálům, které se nadcházející sezónu vracejí. NBC škrtala epizody u mnoha svých komedií, aby si mohla dovolit objednat co nejvíce komediích nových (7!). Na dvaadvacet epizod obnovila jen The Office a Parks & Recreation. Zbytek (30 Rock, Community, Up All Night a Whitney) dostaly jen po 13epizodách. Pro 30 Rock se navíc jedná o finální sérii. ABC to samé provedla 3. řadě Body of Proof, která poslouží jako zadní vrátka; buď 13 epizod nasadí v midseason, nebo je použijí jako výplň za nový seriál, který vyhoří. Rozlučkovou 11epizodní sérii dostala od The CW také Gossip Girl. Připojí se k nim zřejmě i Rules of Engagement (CBS), kterému do stovky chybí 13 epizod.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 274 týdny
Někdy méně znamená více. Když bude i míň dílů nabito dějem, tak proč ne,...
janakulka
před 273 týdny
Tak Cbs Potvrdila Siedmu sériu pre Rules of Engagement!
Frozen99
před 273 týdny
Já myslel, že poběží s Happy Endings v úterý a v midseason...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY