Facebook Twitter E-mail
2. října 2016

Stanice FX objednává kokainové drama z osmdesátých let

Snowfall je novým seriálem stanice FX, který se inspiruje kokainovou politikou osmdesátých let. S nápadem přišel tvůrce John Singleton.

Stanice objednala desetidílnou sérii, která bude pojednávat o počátcích a rozvoji tohoto drogového období ve městě Los Angeles. Za Showfall stojí tvůrci Justified, The West Wing či The People v. O.J. Simpson.

Zde je oficiální popis:

Nacházíme se v Los Angeles v roce 1983. Do světa míří naprosto neznámá droga – kokain. Snowfall je dramatický seriál, který sleduje rané počátky epidemie, jež vznikla po šířícím se užívání této drogy, a následných změn, které měly radikální dopad na společnost a kulturu. V ději se budeme setkávat se spoustou postav. Mezi nimi je i Franklin Saint, mladý pouliční bavič na cestě za mocí, Gustavo Zapata, mexický zápasník, který má křížek se svou kriminální rodinou, Teddy McDonald, agent CIA s temnou minulostí, který se vrhne do špinavé operace, nebo Luica Villanueva, dcera mexického šéfa mafie.

Natáčení začíná tento měsíc, premiéra se uskuteční v roce 2017.


Měli byste zájem sledovat Snowfall? Jaká z postav se vám nejvíce zamlouvá? Znáte Johna Singletona?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 24 týdny
Hm, zatial ma to nenavnadilo, uvidime po traileri alebo hodnoteni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break