Facebook Twitter E-mail
8. října 2016

Hvězda z OITNB vytváří nový dramatický projekt

Herečka Diane Guerrero, která si postavila kariéru na vězeňské dramatické komedii Orange Is the New Black, přichází na stanici CBS s novým nápadem na seriál. Za pomoci týmu tvůrců z Jane the Virgin vznikne pilot zabývající se imigrací.

Protentokrát si herečka střihne roli z druhé strany právního systému. V OITNB ztvárňuje vězeňkyni Maritzu Ramos, nyní se nám představí v opačné situaci. Ztvární právní zástupkyni, která se bude snažit pomáhat a zastupovat imigranty, kteří nemají finanční prostředky nebo znalosti k tomu, aby byli schopni se sami hájit. Své služby bude poskytovat pro bono.

Novinka nese název In the Country We Love a je postavena na hereččiných memoárech, které nedávno publikovala. Popisuje v nich historii svých rodičů, kteří byli deportováni z USA do Kolumbie. Ona sama v příběhu taky zastává důležitou roli. V té době byla ještě teenagerem a moc dobře zjistila, jaké to je spoléhat na pomoc druhých.


Máte rádi Guerrero? Dali byste šanci jejímu novému projektu podle vlastních zkušeností?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 8 týdny
Téma mě moc nezaujalo,nevím jestli bych vydržela sledovat seriál...
007.dany
před 8 týdny
To se teprve uvidí :D
Koldik
před 8 týdny
Same here, same here...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher