Facebook Twitter E-mail
9. října 2016

HBO pilot obsazuje hereckou trojici

Pilot Succession od stanice HBO vítá do svých řad trojici gentlemanů. Budou jimi Brian Cox, Jeremy Strong a Kieran Culkin. Všichni budou zastávat hlavní role. Pilot bude napsán a režírován Adamem McKayem. O další role se budou dělit Sarah Snook, Nicholas Braun a Matthew Macfadyen.

Děj je zaměřen na mimořádně úspěšnou, mocnou a bohatou rodinu Roysových, která ale mimo slávu prochází vztahovou krizí. Budeme svědky toho, jak je v dnešní době důležitá věrnost své rodině a jak onu krizi může ovlivnit obchodování na mezinárodní úrovni. 21. století přináší velká rizika, která se nesou spolu s rychle se rozvíjejícím se světem. Příběh je zde inspirován skutečným rodinným klanem Redstoneových.

Cox si zahraje postavu Logana Roye, drsňáka s velkou mocí, který pevně drží opratě své rodiny. Je její hlavní tváří a vše má na starost. Dohlíží i na veškeré obchodování, které jeho rodina provádí. Strong ztvární Kendalla Roye, nejstaršího syna Logana z druhého manželství. Ten je nyní prezidentem jedné ze sekcí rodinné firmy a jejím dědicem. Do třetice Culkin se ujme role Romana Roye, Loganova tichého syna, který nosí své srdce na dlani.


Přijde vám tato novinka zajímavá? Máte rádi někoho z výše zmiňovaných herců? Dáte Succession šanci?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 33 týdny
Brian je opravdu veliký sympaták,taková stará škola a gentleman...mám...
Koldik
před 33 týdny
Zatial ma to nelaka, uvidime ci to spracuju nejak zaujimavo..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY