Facebook Twitter E-mail
19. října 2016

Stranger Things povyšuje a vítá nové herecké duo

Letošní letní hit Stranger Things mezi hlavní tváře ve druhé sérii přivítá postavy Steva a Willa. Připravme se tedy na to, že se s nimi budeme vídat mnohem častěji.

Steve, kterého hraje Joe Keery, a Will, jenž ožil díky Noahu Schnappovi, budou k vidění ve více scénách, než tomu bylo dosud.

Kromě této dvojice zároveň Netflix oznámil, že herecké řady seriálu posílí o dva nováčky. Jsou jimi Sadie Synk a Dacre Montgomery.

Sink získala roli Max. Hrdinka je již od pohledu tvrďačkou a velmi sebevědomou slečnou, která svým zevnějškem, chováním a postoji připomíná spíše kluka. Má za sebou složitou minulost a již z principu je vůči svému okolí dost skeptická a podezřívavá. Montgomery ztvární Maxina nevlastního bratra. Vlastnostmi je skoro kopií své sestry a je také o dost starší. Je natolik temperamentní, že doslova bere pouhým pohledem svým vrstevníkům jejich přítelkyně. Je fandou alkoholu a řídí černé Camaro. Pod pokličkou se ale skrývá nepředvídatelnost, dokonce se u něj dokáže projevovat i násilí.


Jak jste si užili jízdu první série? Měli jste radost za prodloužení? Máte nějaká přání pro druhé sérii?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 18 týdny
Bezvadný,tento seriál se moc povedl.
JustMyName
před 18 týdny
Prvá séria bola vážne moc super, dúfam, že i tá druhá bude mať rovnakú, ak...
Koldik
před 17 týdny
Na toto sa este len chystam, ale super sprava...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY