Facebook Twitter E-mail
18. října 2016

MacGyver, Bull a Kevin dostávají celé série

Stanice CBS se připojuje ke svým kolegům a objednává svým letošním úspěšným novinkám plnohodnotné série. Nevšední právničina Bull, komediální akčňák MacGyver a sitcom Kevin Can Wait tu s námi budou minimálně do května, všichni získali objednávku na 22 epizod.

„Jsme nadšeni, že diváci přijali všechny tři seriály,“ uvedl v oficiálním vyjádření ředitel stanice Glenn Geller. „Každý z nich měl okamžitý pozitivní dosah na náš program a pomohl nám ve svém časovém slotu ve výrazném meziročním polepšení.“

Bull, vznikající na motivy rané kariéry moderátora Dr. Phila McGrawa, který dříve pracoval jako konzultant poroty, získává prozatím v průměru rating 2.6. Oproti loňsku, kdy časový slot okupoval NCIS: New Orleans, jde o zlepšení o 24 procent.

MacGyver je rebootem milovaného seriálu z 80. let. Navzdory nasazení v pátečním smrtelném slotu si dokázal získat silný dosavadní průměrný rating 1.9, který je o 12 % lepší než loni u The Amazing Race.

V neposlední řadě je tu Kevin Can Wait alias Kevin James zpátky na CBS. Jeho nová komedie jede v páru s The Big Bang Theory, takže není velkým překvapením, že seriál má silné výsledky s průměrným ratingem 2.8. Pro sitcom bude největší výzva stát bez BBT, což si vyzkouší již 24. října. Tou dobou už se Teorie přesune na čtvrtek a Kevin přejde z půl deváté na osmou hodinu večerní, kde bude dělat předskokana další novince, sitcomu Man with a Plan.

Z novinek se již plných sérií letos dočkaly Designated Survivor, Speechless, Lethal Weapon a This Is Us.

Novinka pod lupou: Bull
Novinka pod lupou: MacGyver
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait


Které ze zmíněných novinkek jste dali šanci? Těší vás plnohodnotné série? Nebo vám žádná z nich nedokázala padnout do noty?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 7 týdny
Tak ja neviem, nesledujem ani jedno, ale ten mcgyver ma laka uz len kvoli tomu...
milosh
před 7 týdny
Tohle vypadá, že by moje tipovačka konečně taky mohla mít jednou důvod...
shakespeare
před 6 týdny
To me taky ne, navic to vubec nechapu. On se na to vazne nekdo diva?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher