Facebook Twitter E-mail
1. dubna 2009

Apríl: Známka s Ozzákem z Comebacku

Popularita seriálu Comeback je taková, že se Česká pošta rozhodla vydat poštovní známky s podobiznou Ozzáka.

Český sitkom Comeback zažívá v posledních dnech neuvěřitelný boom popularity. Kromě toho, že se jeho nové díly vysílají v hlavním vysílacím čase a na internetových stránkách Nova.cz boří rekordy ve sledovanosti, se nyní dostane i na české poštovní známky.

„*Z pana Dejdara v roli Ozzáka, je taková celebrita, že dle našeho názoru by mohl ke klasické poště přitáhnout mladší generaci.*“, uvedl na tiskové konferenci k představení známek tiskový mluvčí České pošty Marek Lirpa. Známky by se v prodeji měly objevit v průběhu následujícího týdne, záleží na dodavatelích.

Filatelisté si tak budou moci do svých sbírek zařadit známky v hodnotě 2,5 Kč, 10 Kč a 18 Kč. U osmnáctikorunové známky bude do lepidla navíc přidána příchuť piva, takže známé olizování známky bude o dost příjemnější, známka však bude prodávána pouze po předložení občanského průkazu, protože existuje podezření, že by si ji mladí lidé mohli kupovat právě pro zmíněný obsah alkoholu. O dalších postavách ze seriálu se zatím neuvažuje, ale pokud bude prodejnost vysoká, můžeme se výhledově dočkat olizování například Lexy nebo Ivy.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
hodně dávno
Hned mi došlo, že to je apríl, ale je fakt, že je to dobrý nápad. Hlavně ta...
Angie
hodně dávno
Tohle je jeden z nejpovedenějších vtípků, co jsem se dneska dočetla... :)
Veronika.4444
před 171 týdny
jestli bude hned ji kupuji

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY