Facebook Twitter E-mail
14. února 2017

Hvězdou nové Dynastie bude kráska z Upířích deníků

Není žádným tajemstvím, že stanice The CW připravuje jako jednu z potenciálních novinek pro novou sezónu reboot slavné soap opery Dynasty. Projekt je nyní v pilotové fázi a v květnu se rozhodne, zda bude vybrán pro seriál.

Nyní na povrch začínají prosakovat první střípky informací. Stanice zveřejnila, kdo se zhostí hlavní role. Jednu z hlavních hrdinek ztvární herečka Nathalie Kelley, která aktuálně září jako zlá siréna Sybil v poslední řadě The Vampire Diaries.

Herečka ztvární postavu Cristal, hispánskou ženu, která se vdala za miliardáře Blakea Carringtona a tím se dostala do křížku s jeho dcerou Fallon. Ani Blake, ani Fallon prozatím nemají vybrány své představitele.

Stejně jako původní seriál, i potenciální novinka bude sledovat dvě z amerických nejbohatších rodin – Colbye a Carringtony.

Kelley se mimo Deníky objevila také v seriálech Mistresses, UnREAL nebo Body of Proof .


Jste zvědaví na novou Dynastii? Doufáte, že stanice půjde zpět ke svému původnímu soapovému žánru, nebo chcete raději více superhrdinů?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fabec
před 26 týdny
Proč oživovat staré a hlavně dobré věci. Jak dopadnul Dallas? BH 90210 nebo...
Atenecka
před 26 týdny
No, zrovna teď se do Báječných a bohatých vrátili Spektrovi, takže...
Atenecka
před 26 týdny
Nevím jak by dopadla Nova s Četnickými humoreskami, ale pokud by...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY