Facebook Twitter E-mail
18. března 2017

Andrew J. West obsazen do Once Upon a Time

Jestli se stanice ABC rozhodne pro prodloužení své dramatické podívané Once Upon a Time (Bylo, nebylo), je na světě nová role do sedmé řady. Andrew J. West bude k vidění v prozatím tajemné roli, která ale bude pro příběh klíčová. Úplně prvně se s ním ale setkáme již ve finále šestky, kde bude hostovat.

Ačkoli stanice neprozradila žádné bližší informace, mělo by se jednat o na první pohled drsného, ale uvnitř zranitelného muže mezi 20 a 30 lety. Dříve oplýval optimismem a nepřestával věřit, nicméně teď se ocitl bez přátel a stal se z něj cynik. Aby se z toho stavu vymanil, čeká na někoho osudového, kdo mu z tohoto svízele pomůže.

Kromě toho se hledá desetiletá herečka, která dokáže uhranout svou nevinností. Její postava pochází z rozvrácené rodiny, nicméně tento osud ji činí silnější. Onu schopnost nejvíce uplatní, když se ke slovu dostane temnota.

West si zahrál v The Walking Dead, Dead of Summer a Privileged.


Máte rádi Westa? Z jaké jeho role nejvíce? Čekáte, že ABC dá sedmé řadě zelenou, nebo šestkou zakončí děj nadobro?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

homerjay
před 12 dny
Prodloužení OUAT bych bral a navíc když přidávají obsazení. Hlavně potom co...
007.dany
před 11 dny
To jsem na něj zvědavý. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break