Facebook Twitter E-mail
7. července 2012

Castle, Smash, Gossip Girl a další ve střípkové smršti

  • Pátá řada detektivního seriálu Castle začne přesně v momentě, kdy skončila. Informoval o tom na Twitteru William Keck, redaktor magazínu TV Guide.
  • Krysta Rodriguez získala roli ve druhé řadě Smash. Jak jsme již dříve informovali, seriál hledal herce pro tři nové role. Krysta obsadila poslední z nich. Herečka bude hrát Anu, zábavnou a bezstarostnou novou spolubydlící Karen. Herečku jsme mohli dříve vidět v Gossip Girl.
  • Austin (Justin Deeley) odchází z 90210 po pouhé jedné sezóně účinkování. Austin, kalifornský kovboj se slabostí pro Naomi, opustí známý ZIP kód v premiérovém dílu nové série. Nicméně tvůrci si nechávají otevřená vrátka, počítají s tím, že by se mohl v budoucnosti vrátit zpět na scénu. Vysunutí Austina je pravděpodobně napojeno na fakt, že se s Naomi rozešli, postava už tedy seriálu nemá moc co nabídnout.
  • Gossip Girl naverbovalo do své posledné série krásku z LOST. Andrea Gabriel byla do cwčkovské soap opery ztvární manažerku z Dubaje.
  • Do Up All Night míří Nejlepší kamarád. Herec Luka Jones, známý pouze z tohoto krátce trvajícího seriálu (a hostování v jedné episodě HIMYM) přichází do výše zmíněné komedie s Christinou Applegate v hlavní roli jako nová hlavní postava. Bude hrát Scotta, mladšího bratra hereččiné postavy Reagan, který se po těžkém rozvodu vrací do města se svým pětiletým synem.
Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frki
před 254 týdny
:D Nemyslím si, do 90210 musej herce ještě prosit :D
haroska
před 254 týdny
Ty jsi džarmilek vid?:D:D:D:D :-*
Frki
před 254 týdny
:D:D:D nejspíš jo no :D džarmil jak poleno :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY