Facebook Twitter E-mail
29. března 2017

Kdo všechno pracoval pro Bootha s Brennanovou?

Tento týden se po dlouhých dvanácti letech rozloučil seriál Bones. Kromě vzpomínkového článku jsme pro vás připravili také fotočlánek a téma je jednoduché – kdo všechno za ty roky pracoval v Jeffersonianu.

Po třetí sérii dostal původní tým trhliny a jeden z důležitých herců odešel. Tvůrci se rozhodli jeho místo zaplnit vcelku originálně, protože nepoužili jen jednu postav, ale připravili jich hned několik. Noví internisté se o své místo střídali s různou pravidelností, a to nám dává možnost ještě jednou si projít celý tým, který se na případech Bones podílel.

Booth a Brennanová jsou bezpochyby jasnými vůdci, ale za ty roky se po jejich boku vystřídalo několik různých tváří.

Photo © Fox

Od první do poslední epizody by jedním z věrných zaměstnanců Dr. Jack Hodgins. Jeho specialitou jsou brouci, larvy a minerály.

Photo © Fox

Stejně jako Hodgins, i Angela Montenegrová vydržela v seriálu po celou dobu vysílání. Její specialitou byla rekonstrukce obličejů a práce s holografickým projektorem zvaným „Angelatron“.

Photo © Fox

Dr. Zack Addy je původní internista, kterého měla Brennanová k ruce. Po dokončení doktorátů nastoupil v Jeffersonianu na stálou pozici. Vydržel s týmem ale pouze první tři řady, i když se v závěru seriálu opět vrátil.

Photo © Fox

Dr. Daniel Goodman je archeolog a původní vedoucí Jeffersonianu. Po první sérii tým opustil a už se nikdy nevrátil.

Photo © Fox

Na jeho místo nastoupila Dr. Camille Saroyanová, jejíž oborem je patologie. A byla to právě ona, kdo vedl Jeffersonian až do úplného závěru.

Photo © Fox

Ve třetí řadě dostal nového spolupracovníka i agent Booth, byl jím mladý psycholog Lance Sweets. Ten s ním pracoval až do desáté řady, kdy byl při jednom z případů zastřelen.

Photo © Fox

Po odchodu Zacka Addyho na krátko zaskočil Dr. Clark Edison a později se u týmu pravidelně objevoval jako jeden z internistů. Poté sám povýšil na vedoucího archeologické antropologie v Jeffersonianu.

Photo © Fox

Ve čtvrté řadě bylo představeno několik internistů, jednou z nich byla Daisy Wicková. Daisy se pravidelně objevovala až do poslední řady a průběhu let měla osudový vztah se Sweetsem.

Photo © Fox

Dalším nováčkem byl Wendell Bray. I on s týmem vydržel až do závěrečné série, a to i přes velké zdravotní problémy. Byl mu diagnostikován nádor, ale i díky pomoci týmu trable překonal a k práci se dokázal vrátit.

Photo © Fox

Dr. Colin Fisher se od ostatních internistů odlišoval tím, že měl velmi černý smysl pro humor. Ani to mu však nebránilo, aby pro tým odváděl dobrou práci. I když je pravda, že se neobjevoval tak často jako jeho kolegové.

Photo © Fox

I Dr. Arastoo Vaziri vydržel s týmem až do konce, což není překvapením vzhledem ke vztahu, který navázal s Cam. V úvodu však se svou pozicí zápasil, a to kvůli jeho původu a víře.

Photo © Fox

Vincent Nigel-Murray byl anglický student a poslední z internistů, kteří se představili v průběhu čtvrté série. V seriálu působil však jen do šesté řady, kdy byl zastřelen sniperem, který si ho spletl s Boothem. Na jeho počest byl syn Angely a Hodginse pojmenován Michael Vincent.

Photo © Fox

V sedmé sérii se představil nový internista Finn Abernathy. Finn je nejmladším internistů, který zde působil, a má za sebou drsnou minulost v polepšovně. I proto nebyla Cam nadšená, když zjistila, že randí s její dcerou Michelle.

Photo © Fox

V osmé sérii se poprvé objevil Dr. Oliver Wells a nezískal si zrovna velkou popularitu. Kvůli vysoké inteligenci působí arogantně a speciálně Brennanová s ním měla problém, když prohlásil, že chce a bude lepší než ona.

Photo © Fox

Rodolfo Fuentes je sebevědomý imigrant z Kuby, který našel nový domov v Americe a poprvé se v Jeffersonianu objevil v deváté řadě. Na Kubě byl uznávaným doktorem, ale to Brennanovou neohromilo a musel se prokázat.

Photo © Fox

V deváté řadě se představila i Jessica Warrenová, mladá a kreativní internistka. Snaží se být kreativní i ve vědě, ale to se nesetkává s pochopením u Brennanové, která na svých případech nepřípouští žádné spekulace.

Photo © Fox

Po smrti Sweetse dostal nového spolupracovníka i Booth. James Aubrey se od začátku snaží získat jeho důvěru a nakonec se mu to podaří a stanou se nejenom dobrými partnery, ale i přáteli.

Photo © Fox

Poslední internistkou, která s Brennanovou spolupracovala, je Dr. Beth Mayerová, která se poprvé představila v jedenácté sérii a je také nejstarší členkou týmu.

Photo © Fox

Na závěr jeden ze vzácných okamžiků, kdy má Brennanová k dispozici většinu internistů. Mimochodem, Booth je nazýval Šprti (v originále Squinterns).

Photo © Fox

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Verča H.
před 12 týdny
A co Caroline? Ta mi tu chyběla, ale jinak skvělý fotočlánek. :) Jen mi to...
Pajky
před 11 týdny
Díky za zájem. Pravda je, že Caroline se mohla objevit (ve vzpomínkovém článku...
juja
před 9 týdny
Super článok, posledné časti som síce ešte nevidela ale som rada, že som si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY