Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2012

Dnes začal webseriál H+

Jedná se o nový web seriál, o kterém se již nějakou dobu ve fanouškovské obci mluví. Určitě se ptáte proč? Webseriály přece vznikají každou chvíli, tak proč tolik humbuku okolo H+? Protože se jedná o post-apo seriál, který produkuje Bryan Singer (ano, ten co produkoval House, druhé X-meny a spoustu dalších věcí, které jste určitě viděli).

Příběh je zasazen do nepříliš vzdálené budoucnosti. Díky implantátům pozbývá většina dnešních elektronických hraček smyslu, člověk se pouze za pomoci technologie a vlastní mysli dokáže připojit na internet, komunikovat s dalšími lidmi a podobně. V jednu chvíli však dojde k nehodě, při které díky napojení na síť během okamžiku zemře téměř třetina lidstva. Lidská rasa se musí vypořádat s novou situací, kterou tato tragédie přináší. Dosavadní závislost na dané technologii nemůže pokračovat, nebezpečí je příliš vysoké. Jakým způsobem se společnost s touto apokalypsou vyrovná? Dokáže si poradit a nalézt cestu k řešení, k vlastnímu přežití?

Zaujalo vás to? Tak to pro vás máme super informaci. První dva díly jsou již on-line na youtube (a další se budou objevovat týden, co týden), ale hlavně a co je nejdůležitější, tak se seriálu ujali kluci z VideaČesky. To pro vás znamená, že si můžete hned teď pustit první díl i s českými titulky. A dokonce už je připravený i díl druhý.

Další díly najdete pravidelně na VideaČesky, takže pokud hodláte pravidelně sledovat, nezapomeňte si seriál oblíbit, ať vám díky kalendáři neuteče žádná epizoda…

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 267 týdny
pozor ale, máme dovoleno jenom mrkat! :D
megawir
před 267 týdny
Pche... :)) Pátý díl na skladě :-)
phoebess
před 267 týdny
Ani pochvalu za to, jak bedlivě sleduju pokyny, nedostanu... tsss :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY