Diskuzní fórum

Seriálový maraton

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
vejdelkova.jana
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
25. 1. 2012 / 21:08:45 (před 12 roky)
off

tak to znám sakra dobře :D nejdřív jsem takhle koukala jen na Přátelé, ale teď když se mi líbí nějáký seriál tak třeba celý odpoledne koukám... no dokud to nedokoukám(Sběratelé kostí, Angel, Buffy, HIMYM, TBBT,...) :D třeba o prázdninách jsem koukala skoro nonstop na Angela a za dva týdny už jsem ho znala na zpaměť (nevim jak ostatní, ale já na seriály koukám pořád dokola :D ) :)))

Přátelé jsou prostě nejlepší! ♥
Editováno: 2x | Naposledy: 25. 1. 2012 / 21:12:15
avatar uživatele
Desperate houseman
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
28. 7. 2015 / 22:15:22 (před 8 roky)
off

Jo a pak jsem na sebe naštvaný, bo zas musím hledat nový seriál na sledování :D Nejrychleji jsem asi zkouknul 24, za necelé 2 týdny, což je myslím dost rychle na to kolik to má dílů :D Nedávno to byly Gotham a Agents of S.H.I.E.L.D.

avatar uživatele
TeaSmajl
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
28. 7. 2015 / 22:26:50 (před 8 roky)
off

Já mám stejné pocity i zkušenosti. :-D To je úplně neuvěřitelný :-D Jsem si myslela že jsem blázen, ale asi je to prostě normální serialmaniáctví. Též jsem se vykašlala na titulky... Naposled se mi to stalo u supernaturals,říkala jsem si: nechám si to postupně, když se nebudu mít na co koukat. A? Už to mám zkouknuté. Za poslední rok se ze mě stal zavislák. A když nestíhám se na díly dívat normálně tak ubírám spánku. Jo a když mě sirial chytne chytne tak to jsem schopna byt vzhuru do rana a pak dve hodly spat a znovu... Takze takhle vypada muj maraton :-D

S láskou Tea
13/13
1 ... 78910111213