Diskuzní fórum

Crossovery

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Maguša
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
17. 6. 2016 / 08:34:03 (před 7 roky)
off

Chtěla bych se zeptat, zda by nešlo udělat nějaké označení epizody, které by znamenalo crossover seriálů. Strašně mě štvou případy, kdy se koukám např. na Arrowa a zjistím, že Arrow navštívil Flashe a něco tam koumali a já mám pak pocit, že mi něco uniklo (za to samozřejmě vy na serialzone nemůžete :-D). Jen mě napadlo, že by se u takovýchto epizod zobrazovalo nějaké označení (třeba i ve watchlistu), které by na crossover upozorňovalo. Ono je jedna věc být informovaný o crossoveru v článku, když aktuálně sleduju nejnovější díly seriálu... věc druhá je, když sleduju seriál s velkým zpožděním a článkům se spíše vyhýbám kvůli spoilerům, takže oznámení o crossu jde mimo mě. Jen takový návrh ;) Jinak jestli už něco takového existuje, tak se omlouvám za svou blbost, ale fakt jsem to nepostřehla.

Dneska se paří. Faktor pařby je pět. Oh Yeah! (Holly)
Editováno: 1x | Naposledy: 17. 6. 2016 / 08:34:44
avatar uživatele
Seraphine313
Redaktor | Cool level: 88 | Fox Mulder
17. 6. 2016 / 12:09:04 (před 7 roky)
on

Zajímavá myšlenka. Chybí ti to ve watchlistu nebo na profilu epizody?

And when my time is up, have I done enough?
avatar uživatele
Maguša
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
17. 6. 2016 / 12:26:08 (před 7 roky)
off
Seraphine313 napsal(a):

Zajímavá myšlenka. Chybí ti to ve watchlistu nebo na profilu epizody?

Pro mě by to bylo lepší ve watchlistu. Ale to je taky otázka, kdo víc používá watchlist a kdo se řídí spíše profily epizod. Když už jsem třeba zmiňovala toho Arrowa - S04E08 - zapnu to a naprosto nechápu. Pak zjistím, že ve Flashovi byl cross - chtělo by to nějak označit a třeba dát k tomu přímo odkaz na tu určitou epizodu Flashe. ;)
Nebo taky by se hodilo označení, dílu, ve kterém vzniká nějaký spin-off seriálu (u TVD je to The Originals, u Arrowa Flash atd.) Já vím, že je to napsáno na profilu daných spin-offů, ale taky by nebylo od věci nějaké znaménko u epizod ve watchlistu, kde by se poukazovalo na vznik nového seriálu. ;)

Dneska se paří. Faktor pařby je pět. Oh Yeah! (Holly)
avatar uživatele
lukascoolarik
Redaktor | Cool level: 121 | Lorne Malvo
17. 6. 2016 / 13:09:02 (před 7 roky)
off

Do watchlistu by byl celkem problém to nacpat, teda myslím. Každopádně myšlenka dobrá, protože ne každý to sleduje průběžně a má v tom jasno, takže pro ukázku jsem informaci doplnil k prvnímu crossoveru seriálů The Flash a Arrow v profilech epizod.

Editováno: 1x | Naposledy: 17. 6. 2016 / 13:09:31
avatar uživatele
Maguša
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
17. 6. 2016 / 13:47:43 (před 7 roky)
off
lukascoolarik napsal(a):

Do watchlistu by byl celkem problém to nacpat, teda myslím. Každopádně myšlenka dobrá, protože ne každý to sleduje průběžně a má v tom jasno, takže pro ukázku jsem informaci doplnil k prvnímu crossoveru seriálů The Flash a Arrow v profilech epizod.

Jo, díky, vypadá to dobře (ikdyž je to na profilech epizod, kde často nechodím), ale aspoň to pomůže. Ono vlastně když člověk narazí na nějaký díl, na jehož začátku mu hned dojde, že o něco přišel, tak klikne na profil epizody a tam najde odkaz na související epizodu - jo, je to fajn a rozhodně lepší než nic. ;) Takže díky! Nevyznám se v tom, tak nevím, ale co se týče toho umístění ve watchlistu, nešlo by to normálně dát za název epizody, třeba do závorky...? Nebo vymyslet k tomu nějaký malý znak, a když by se na něj kliklo, najel by taky ten odkaz. Nevím no, to už je na vás a vašich možnostech. Jsem ráda, že to považujete za zajímavou myšlenku. :) Dík za vaši práci!

Dneska se paří. Faktor pařby je pět. Oh Yeah! (Holly)
avatar uživatele
24ron24
Redaktor | Cool level: 57 | admirál William Adama
17. 6. 2016 / 15:18:10 (před 7 roky)
on
lukascoolarik napsal(a):

Do watchlistu by byl celkem problém to nacpat, teda myslím. Každopádně myšlenka dobrá, protože ne každý to sleduje průběžně a má v tom jasno, takže pro ukázku jsem informaci doplnil k prvnímu crossoveru seriálů The Flash a Arrow v profilech epizod.

Tiež ma tieto crossovery už napadli, lebo kamarát pozerá seriály oneskorene a vždy mu potom pripomínam kedy bude crossover, takže toto je určite super. Len ešte by som dal info do seznamu epizod ak by sa dalo napr.

8. Flash vs. Arrow (Flash vs. Arrow) 2. 12. 2014 - CROSSOVER

8. Legends of Today (Legends of Today) 1. 12. 2015 - CROSSOVER

Napísať tam len to slovo crossover nejak výraznejšou farbou alebo tak a ten popis priamo v tej epizode o crossover, ktorých častí sa jedná by si ľudia prečítali tam. Lebo je fajn, že to je v tej epizode napísané, ale zase to vyhľadávať v tých epizodách zabere nejaký čas. Ak sa to teda dá ak nie tak nie ;)

May the odds be ever in your favor.
avatar uživatele
Maguša
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
17. 6. 2016 / 19:53:05 (před 7 roky)
off
24ron24 napsal(a):

Tiež ma tieto crossovery už napadli, lebo kamarát pozerá seriály oneskorene a vždy mu potom pripomínam kedy bude crossover, takže toto je určite super. Len ešte by som dal info do seznamu epizod ak by sa dalo napr.

8. Flash vs. Arrow (Flash vs. Arrow) 2. 12. 2014 - CROSSOVER

8. Legends of Today (Legends of Today) 1. 12. 2015 - CROSSOVER

Napísať tam len to slovo crossover nejak výraznejšou farbou alebo tak a ten popis priamo v tej epizode o crossover, ktorých častí sa jedná by si ľudia prečítali tam. Lebo je fajn, že to je v tej epizode napísané, ale zase to vyhľadávať v tých epizodách zabere nejaký čas. Ak sa to teda dá ak nie tak nie ;)

Jo, to je taky super nápad.. napsat to do seznamu epizod.

Dneska se paří. Faktor pařby je pět. Oh Yeah! (Holly)