Diskuzní fórum

Watchlist

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Anča4m
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
21. 3. 2017 / 13:51:55 (před 7 roky)
off

Chtěla bych se zeptat zda li je tu možnost "vybrat si" které seriály chci vidět ve watchlistu? Konkrétně mám problém s tím, že mám hodně oblíbených seriálů, na které už se ale nedívám (ale nedokoukala jsem je) a tak je stále mám ve watchlistu, aniž bych o to stála. A pak je to velmi matoucí. Nešlo by to nějak vyřešit? (možnost zobrazení které seriály chci vidět ve watchlistu a které ne?)
Bylo by to super! Díky EP

Chcete-li být kritikem, musíte sami nejdříve vědět, jak by to mělo být dokonalé podle vás.
avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
21. 3. 2017 / 18:58:44 (před 7 roky)
off

Tak můžeš si je vyhodit z oblíbených, nebo můžeš u zbývajících epizod dát, že je chceš ignorovat, a třetí varianta je, že ty, které už nesleduješ, necháš v oblíbených a ty, co jo, dáš do zamilovaných a budeš je mít v oddělených boxech. Pak je nějaká varianta ignorovat seriál, ale to jsem ještě nepoužila, to nevím, jak vypadá.

avatar uživatele
Aneyka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
23. 3. 2017 / 08:40:33 (před 7 roky)
off

Ještě si je můžeš dát do ignorovaných a v nastavení si pak zakliknout, že ignorované seriály nechceš ve watchlistu zobrazovat.

avatar uživatele
Anča4m
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
25. 3. 2017 / 10:47:07 (před 7 roky)
off

Jojo, u6 jsem to vyřešila.
Díky moc!

Chcete-li být kritikem, musíte sami nejdříve vědět, jak by to mělo být dokonalé podle vás.
avatar uživatele
Silkwe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
21. 4. 2017 / 22:49:54 (před 7 roky)
off

Mě by spíš zajímalo, jestli není v plánu přidat kolonku Chci vidět přímo do watchlistu (protože zrovna tam by se to docela hodilo...nebo to nějak jde udělat? Já to zatím řeším vždy tak, že si nové seriály, které třeba chci vidět zaškrtnu rovnou jako oblíbené - což ale není úplně pravda...)

Naděje umírá předposlední - poslední zemře černý humor, ale toho mám dostatek.
avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
21. 4. 2017 / 23:15:38 (před 7 roky)
off
Silkwe napsal(a):

Mě by spíš zajímalo, jestli není v plánu přidat kolonku Chci vidět přímo do watchlistu (protože zrovna tam by se to docela hodilo...nebo to nějak jde udělat? Já to zatím řeším vždy tak, že si nové seriály, které třeba chci vidět zaškrtnu rovnou jako oblíbené - což ale není úplně pravda...)

Fruiko už někdy říkal, že "oblíbené" má fungovat spíš jako "sleduju".

avatar uživatele
Squerago
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
22. 4. 2017 / 20:52:41 (před 6 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

Fruiko už někdy říkal, že "oblíbené" má fungovat spíš jako "sleduju".

Nicméně poznámka Silkwe je docela na místě, soucítím s ním a také bych si to tak přál.

avatar uživatele
Exredaktorka
Redaktor | Cool level: 68 | Charlie Harper
23. 4. 2017 / 08:08:43 (před 6 roky)
off
Butcher napsal(a):

Nicméně poznámka Silkwe je docela na místě, soucítím s ním a také bych si to tak přál.

Nic vám nebrání dát si je do oblíbených zrovna. Ale přítomnost ve watchlistu je hlavní rozdíl mezi oblíbenými a chci vidět. Potom už by byl rozdíl jen ve jméně. Když přidáš zamilované, tak bys měl 3 funkce pro jednu věc. A můžu ti říct, že když jdu do Mých seriálů, tak se mi to načítá věčnost, jak je to dlouhý seznam. Opravdu netoužím, aby to tak bylo pokaždé, když si chci odkliknout epizodu. V Kalendáři máš seriály, které chceš vidět, pokud ti jde o to, aby ti neutekla premiéra.

avatar uživatele
Silkwe
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
26. 4. 2017 / 18:16:56 (před 6 roky)
off
ševča napsal(a):

Nic vám nebrání dát si je do oblíbených zrovna. Ale přítomnost ve watchlistu je hlavní rozdíl mezi oblíbenými a chci vidět. Potom už by byl rozdíl jen ve jméně. Když přidáš zamilované, tak bys měl 3 funkce pro jednu věc. A můžu ti říct, že když jdu do Mých seriálů, tak se mi to načítá věčnost, jak je to dlouhý seznam. Opravdu netoužím, aby to tak bylo pokaždé, když si chci odkliknout epizodu. V Kalendáři máš seriály, které chceš vidět, pokud ti jde o to, aby ti neutekla premiéra.

V tom případě vlastně nechápu k čemu tlačítko "chci vidět" pořádně slouží... Zajímalo by mě jestli mají tvůrci webu nějaký přehled o tom, které kategorie jsou navštěvovanější - tím myslím watchlist a to srdíčko, tedy moje seriály (kde jsou pak ty seriály označené jako chci vidět zobrazené.)
Zdá se mi, že v tomhle případě funkce obou kolonek dost překrývají - osobně jsem po těch pár letech, co jsem zde registrovaná klikla na moje seriály až nyní, když jsem hledala, kam vlastně ty seriály označené jako chci vidět směřují...

Naděje umírá předposlední - poslední zemře černý humor, ale toho mám dostatek.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
26. 4. 2017 / 20:08:45 (před 6 roky)
off
Silkwe napsal(a):

V tom případě vlastně nechápu k čemu tlačítko "chci vidět" pořádně slouží... Zajímalo by mě jestli mají tvůrci webu nějaký přehled o tom, které kategorie jsou navštěvovanější - tím myslím watchlist a to srdíčko, tedy moje seriály (kde jsou pak ty seriály označené jako chci vidět zobrazené.)
Zdá se mi, že v tomhle případě funkce obou kolonek dost překrývají - osobně jsem po těch pár letech, co jsem zde registrovaná klikla na moje seriály až nyní, když jsem hledala, kam vlastně ty seriály označené jako chci vidět směřují...

Protože "Chci vidět" člověk nechce ve watchlistu. Je to něco, co výhledově začnu sledovat, ale zatím nesleduji, proto nechci, aby mi to tam strašilo.

Oblíbené (špatně pojmenované) jsou prostě ty co právě sleduji, s tím, že některý (asi ty aktuální mám v zamilovaných) a ty co sleduji nárazově třeba v ignorovaných. Zbytek je rozkoukaný, ale neběží, tak je někde uprostřed (tak to mám já).

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.